Ekspert obejrzał teledysk Luny. Skrytykował wiele ujęć

Ekspert obejrzał teledysk Luny. Skrytykował wiele ujęć

Teledysk Luny wzbudził kontrowersje
Teledysk Luny wzbudził kontrowersje
Źródło zdjęć: © YouTube
27.02.2024 15:36

Od kiedy Luna została wybrana na reprezentantkę naszego kraju na Eurowizji 2024, musi mierzyć się z ogromnym zainteresowaniem swoją osobą. Sporo osób wypowiada się również w kwestii jej teledysku. Jeden z ekspertów był oburzony tym, co zobaczył w obrazie do hitu "The Tower".

Luna to jedna z niezwykle utalentowanych piosenkarek młodego pokolenia. Nic dziwnego, że jury TVP postanowiło wręczyć jej bilet na Eurowizję 2024, która odbędzie się w szwedzkim Malmo. Szum wokół artystki nie ustaje. Teraz musi jednak zmierzyć się z krytyką teledysku do swojego eurowizyjnego utworu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Luna pojedzie na Eurowizję 2024. Szanse Polski na zwycięstwo są iluzoryczne

Jak co roku, bukmacherzy oceniają szanse poszczególnych krajów na ewentualne zwycięstwo. W tym roku do grona faworytów zalicza się Ukraina (16% szans), Chorwacja (12%) oraz Włochy (8%). Szacuje się, że Polska zajmie okolice 25. miejsca, a szanse na naszą wygraną wynoszą około 1%. Warto zaznaczyć, że przed wyborem reprezentanta naszego kraju bukmacherzy stawiali nas w pierwszej 15.

Ekspert szachowy grzmi. Ocenił ujęcia w teledysku Luny

Oczywiście, jak co roku, wybór reprezentanta Polski na Eurowizję budzi sporo emocji. Krytyka pod adresem Luny pojawia się w sieci, gwiazdy bronią jednak jej zwolennicy. Teraz kontrowersje wywołał również teledysk "The Tower", który skrytykował Michał Kanarkiewicz, specjalista szachowy. Uznał, że twórcy klipu wykazali się brakiem profesjonalizmu i nie zadbali o istotne detale związane z grą.

- Jak zrobić kompromitację szachową w teledysku? Zagrać skoczkiem z G1 na E3. Czy wy to widzicie? (...) Gratulacje Luna. Zobaczcie, jakim teledyskiem jest promowana polska piosenka na Eurowizję 2024 - powiedział Kanarkiewicz.

Ekspert kontynuował swoją wypowiedź, uderzając w twórców teledysku. Według niego wystarczyło zatrudnić kilka osób, które znają się na szachach, aby wszystko zostało przygotowane profesjonalnie.

- Czemu są czerwone szachy teraz? Nie rozumiem. Czekajcie, co ona teraz zagrała? Poszło E4, E5, D4, D5. Już tylko ktoś sobie robi jaja z nas. Z naszej królewskiej dyscypliny. Mnie to osobiście wkurza - zakończył ostro ekspert.

Teledysk Luny został skrytykowany przez eksperta
Teledysk Luny został skrytykowany przez eksperta© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także