NewsyEdyta Górniak poroniła. Gwiazda o straconej ciąży. Słowa diwy wywołują łzy

Edyta Górniak poroniła. Gwiazda o straconej ciąży. Słowa diwy wywołują łzy

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Zuza Maciejewska
24.10.2020 22:40, aktualizacja: 24.10.2020 23:11

Edyta Górniak spełnia się zawodowo. Jest jedną z trenerek w programie The Voice of Poland, wydała piosenkę Lime, niedługo powinna się ukazać jej nowa płyta. Piosenkarka co jakiś czas udziela też wywiadów. Tak jak niedawno, gdy w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że aktualnie nie szuka miłości:

Mogę budować już tylko przyjaźnie i relacje w bezpiecznej odległości. Kompletnie nie służy mi to, w jaki sposób ludzie się ze sobą obnoszą budując relacje, zaufanie a potem burząc to. Im jestem starsza, tym gorzej to znoszę. Nie pozwolę nikomu zbliżyć się do mnie tak blisko, żeby spowodował dewastację mojego serca, zdrowia.

Edyta Górniak o utraconej ciąży. Co zdradziła?

Górniak stara się być również w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konta w mediach społecznościowych, na których czasami prowadzi relacje na żywo i zdradza niektóre informacje z życia prywatnego. Tak jak ostatnio, gdy zdobyła się na emocjonalne wyznanie.

Piosenkarka podzieliła się wspomnieniami z trasy koncertowej sprzed dwóch lat. Powiedziała, że koncert w Gdańsku był dla niej szczególnie trudny, ponieważ wcześniej utraciła ciążę

Ten czas rozpoczęcia trasy był dla mnie strasznie trudny. Dlatego, że ja kiedy przygotowywałam się do tych koncertów byłam jeszcze w ciąży. Jeszcze, jak mieliśmy próby z chłopakami... A potem utraciłam tą ciążę i weszłam w koncerty – mówiła Edyta Górniak.

Artystka dodała, że to dzięki fanom udało się jej przetrwać ten trudny okres:

Wasza wdzięczność po koncertach była tak wielka, za co bardzo dziękuje. Ale wy nawet nie wiecie jak bardzo pomogliście mi. To dzisiaj wam mogę powiedzieć. Po dwóch latach. Zobaczyłam te zdjęcia i tam jestem taka pulchna na tych zdjęciach z Gdańska. Dlatego, że chwilę wcześniej właśnie utraciłam tą ciążę. Nieświadomie daliście mi bardzo duże wsparcie i za to bardzo bardzo dziękuję. Ale tak widocznie musiało być.

Warto wspomnieć, że Edyta Górniak o utraconej ciąży po raz pierwszy opowiedziała dwa lata temu w listopadzie, gdy gościła w Dzień Dobry TVN. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka
Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka
Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020
Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020
The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak
The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak
The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron
The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także