NewsyEdyta Górniak nie może wyjechać z Allanem za granicę. Wszystko przez Dariusza Krupę

Edyta Górniak nie może wyjechać z Allanem za granicę. Wszystko przez Dariusza Krupę

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Izabela Wodzińska

12.01.2015 19:07, aktual.: 12.01.2015 20:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda: "My z Alanem nie mamy miejsca w Polsce"

Edyta Górniak chce zabrać swojego syna Allana na wycieczkę lub na przyszłe święta za granicę. Jednak nie może wyrobić mu paszportu, bo na to potrzebna jest zgoda obojga rodziców. Niestety Dariusz Krupa, ojciec Allana, który jest w wiezieniu takiej zgody nie może udzielić. Gwiazda wszelkimi dostępnymi sposobami stara się o paszport dla synka. Edyta sugeruje też, że nie ma tu w Polsce dla nich bezpiecznego miejsca. I winien jest ojciec Allana.

Teraz staram się o paszport dla Alana, co nie jest proste, odkąd nie możemy uzyskać zgody od drugiego rodzica. Póki obydwoje rodzice żyją, to niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdują, musi być zgoda obojga. Bardzo chciałam z Alanem wyjechać na święta, ponieważ to, co się stało, jest jednak tragedią w jego życiu. To jest taka sytuacja, którą spowodował jego tata i będzie ciążyła na jego życiu i sercu do końca jego istnienia. Uświadomiłam sobie, że my z Alanem nie mamy miejsca w Polsce, gdzie możemy odpocząć i czuć się swobodnie -powiedziała Edyta w rozmowie z Wojciechem Jagielskim w Superstacji.

Dariusz pod wpływem narkotyków wsiadł do samochodu i potrącił na pasach starszą kobietę. W skutek poniesionych ran kobieta zmarła. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także