NewsyEdyta Górniak chyba za tym dziennikarzem nie przepada

Edyta Górniak chyba za tym dziennikarzem nie przepada

Fot.ons
Fot.ons
Michał Gołębiowski
07.09.2014 21:12

Potraktowała go w dość niemiły sposób

Jednak w czasie trwania programu nie była już w tak dobrym humorze. Tomasz Wolny, który prowadził program razem z Moniką Zamachowską, podpadł Edycie. Stawiał odważne i niewygodne pytania, więc Edyta siedziała cały czas naburmuszona, kiedy pozostałe jury The Voice Of Poland było w bardzo dobrym humorze.

Edyta zasugerowała, że Wolny jest początkującym dziennikarzem, stąd jego chybione pytania wynikłe ze stresu.

Tomasz Wolny: Edyta, mam pytanie neutralne. Nie bój się. Spokojnie.Edyta Górniak: Ale ja wyglądam jakbym się bała?Tomasz: Nie, zupełnie.Edyta: Nie wiem skąd takie spostrzeżenie.Tomasz: Tu się oparłaś i taka trochę jesteś wycofana...Edyta: Ale pan czyta ciało? Że usiadłam wygodnie to znaczy, że się boję? Wiem, że pan zaczął niedawno pracę w programie i ma pan stres.

Tomasz w końcu odpuścił. Jednak diwa nie odzyskała straconego humoru.

Na drugi dzień gwiazda tak odniosła się do incydentu w Pytaniu na Śniadanie.

"Ustawione pytania dziennikarzy i ustawione artykuły prasowe wyznaczają oczywistą intencję, ale mimo tak przyjętej strategii promocji, cały czas wierzę, że zaproszono moją osobę do muzycznego programu "The VOICE" z powodu Muzyki właśnie i dla uczestników. Cały czas wierzę, że Producentom chodziło o moją pasję, doświadczenie, wiedzę i merytorykę. Uwagę moją w całości ukierunkowuję na uczestników i mam nadzieję, że uwaga Mediów za tym kierunkiem również podąży" - napisała na swoim profilu.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także