Dzieci Małgorzaty Sochy rosną jak na drożdżach. Zdjęcie rozczula
Wakacji czas start! Jak lato ma zamiar spędzić Małgorzata Socha? Aktorka podzieliła się na Instagramie planami i przy okazji opublikowała kilka rodzinnych zdjęć.
Będąca gwiazdą "Przyjaciółek" i "BrzydUli" Małgorzata Socha od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego — mężczyzny, który stroni od show-biznesu i aparatów fotoreporterów. Para doczekała się trójki dzieci: dwóch córek oraz syna. Ich pociechy właśnie rozpoczęły wakacje. Jak będą je spędzać?
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Magda Gessler o swoich urodzinach. Jaki prezent otrzymała od ukochanego?
Mama na medal. Małgorzata Socha szczerze o macierzyństwie i nauce
Jaką mamą jest Małgorzata Socha? Aktorka nie szczędzi uczuć swoim dzieciom - są momenty, kiedy wprost zasypuje je uściskami i całusami. Zapytana w rozmowie z Plotkiem o to, co stanowi trzon rodzicielstwa, odpowiedziała, że miłość. Przyznała też, że czasem chciałaby podarować pociechom gwiazdkę z nieba, co może okazać się zdradliwe.
(...) Sama się łapię na tym, że muszę się powstrzymywać przed tym, żeby ich nie rozpieszczać, bo to jest tak naprawdę droga donikąd - słyszymy.
W wywiadzie z Plejadą, Socha nie ukrywała natomiast, że niesłychanie ważna jest dla niej inwestycja w edukację Zosi, Basi oraz Stasia. Na drugi plan schodzą pieniądze.
Inwestuję w edukację. To jest dla mnie bardzo ważne. O jakimś takim finansowym zabezpieczeniu nie myślę. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby dzieci były dobrze wykształcone i żeby to było ich wartością. Mądre, otwarte głowy poradzą sobie wszędzie na świecie. Ja w to wierzę — dowiadujemy się.
Za nimi ostatni dzwonek. Dzieci Małgorzaty Sochy mają wolne od szkoły
Teraz przyszedł jednak czas, aby zapomnieć o szkole. Aktorka wraz z mężem, córkami i synem rozpoczęła wakacje. Jak je spędzą? Przede wszystkim rodzinnie. Planów co prawda nie mają, ale stawiają na wspólną zabawę.
Zakończenie roku szkolnego… Teraz czas zwolnić, złapać oddech i nacieszyć się sobą. Przed nami najpiękniejsze tygodnie. Bez pośpiechu, bez planu, za to z masą wspólnych chwil, spacerów, rozmów i śmiechu. Lato, możesz się już zaczynać! - napisała Socha na Instagramie.
Internauci zwrócili uwagę, że na udostępnionych przez celebrytkę zdjęciach jej córki wyglądają jak... bliźniaczki. Choć Zofię i Basię dzielą 3 lata różnicy, pozując w identycznych sukienkach, wyglądają niemal tak samo.