NewsyDorotę Szelągowską wychowywał pedofil! Po latach ujawniła traumatyczną historię ze swojego życia: "Działy się różne rzeczy"

Dorotę Szelągowską wychowywał pedofil! Po latach ujawniła traumatyczną historię ze swojego życia: "Działy się różne rzeczy"

Dorota Szelągowska szczerze o wychowaniu syna
Dorota Szelągowska szczerze o wychowaniu syna
Natalia Brzostowska

10.05.2016 08:43, aktual.: 10.05.2016 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska to piękna i utalentowana kobieta, którą pokochali telewidzowie TVN Style. Od kilku lat prowadzi program Dorota was urządzi, w którym remontuje domy swoich widzów. Pomysły projektantki są inspiracją dla wielu ludzi, którzy urządzają swoje kąty. Okazuje się jednak, że ta wspaniała blondynka, która uśmiecha się z ekranu telewizora nie zawsze miała ku temu powody.

Dorota Szelągowska była gościem Magdy Mołek w programie W roli głównej. To jeden z niewielu programów, w których gwiazdy otwierają się w rozmowie aż tak bardzo. Dorota opowiedziała dziennikarce o swoim traumatycznym dzieciństwie, wyznając, że jej ojczym był pedofilem czy, że musiała wraz z matką uciekać z domu. Mimo wszystko nie ma żalu:

Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojca alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będzie miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego..." nie oddałabym tego za nic.

Jedynym żalem Doroty jest to, że mama - Katarzyna Grochola nie dała jej wówczas wystarczającej ilości wsparcia. Jednak rozumie czym było to spowodowane:

Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka. Moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco. 

Trudne dzieciństwo Doroty Szelągowskiej poskutkowało tym, że już jako osoba dorosła miewała lęki i ataki paniki, z ich powodu przez dwa miesiące nie wychodziła z domu. W 2016 roku przeżyła kolejny rozwód - tym razem swój, ale zniosła go dzielnie. Dziś wielu ją podziwia.

Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!
Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!
Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!
Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także