NewsyPrawdziwy rarytas. Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z córeczką! 4-letnia Wanda to cała mama

Prawdziwy rarytas. Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z córeczką! 4‑letnia Wanda to cała mama

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Elwira Szczepańska
02.12.2022 07:00, aktualizacja: 02.12.2022 11:12

Dorota Szelągowska jest jedna z największych gwiazd TVN. Od lat prowadzi programy o aranżacji wnętrz i dorobiła się całej masy fanów, którzy interesują się także jej życiem osobistym.

Od czasu rozstania z trzecim mężem jest zasypywana pytaniami o nową miłość. Najpierw pojawiła się z przystojniakiem na Balu Fundacji TVN, a później pokazała relację z wycieczki na Islandię, gdzie towarzyszył jej zupełnie inny mężczyzna. Na pytanie, czy jest zakochana, powiedziała w jednym z wywiadów:

Nie, i jest mi z tym dobrze. Co będzie i co przyniesie mi los? Zobaczymy, ale wszystko przyjmę z pokorą. Najważniejszą miłość, czyli tę do siebie odzyskałam. Czuje jej moc też od moich dzieci i bliskich i tyle do szczęścia wystarczy.

Gwiazda ma na koncie trzy rozwody. Jej partnerami byli kolejno: Paweł Hartlieb, Adam Sztaba i Michał Wawro. Z tym pierwszym ma dorosłego już dziś syna Antoniego, a z ostatnim – 4-letnią córeczkę Wandę, na której skupiła uwagę.

Szelągowska w jednym ze swoich programów wyjawiła, że córka zmaga się z wadą serca i przez to leczyła się w Centrum Zdrowia Dziecka.

Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające – zdradziła prezenterka.

Dorota jest bardzo aktywna na Instagramie. Tam pokazała zdjęcie z Wandą. To rzadki widok na jej profilu.

Dorota Szelągowska na zdjęciu z córką

W czwartek na Instagram Doroty wpadło piękne zdjęcie. Szelągowska i jej córeczka oraz ukochany psiak, siedzą objęci i podziwiają widoki. Urzekający kadr podpisała tak:

Nie ma co narzekać. #życie #praca #niezdalnaboremonttu #alezdalnawłaściwieteż #tymniemniejjeetczas #żebypopatrzećwmorze #atonajważnieksze.

Mimo że nie widzimy twarzy Wandy, to nie da się ukryć, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej mama zadbała o to, żeby zbudowały piękną więź. Do tego córka Szelągowskiej to cała mama - tak jak ona lubi urządzać wnętrza

  • Dorota Szelągowska pokazała, jak Wanda urządziła jej sypialnię
  • Dorota Szelągowska zwiedza Islandię
  • Dorota Szelągowska na wyścigach konnych
  • Dorota Szelągowska na zdjęciu z 4-letniącórką Wandą
  • Dorota Szelągowska na Bali
  • Dorota Szelągowska pokazała, jak Wanda urządziła jej sypialnię
  • Dorota Szelągowska pokazała, jak Wanda urządziła jej sypialnię
[1/7] Dorota Szelągowska pokazała, jak Wanda urządziła jej sypialnię
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także