NewsyPrzebrana za śnieżynkę Dominika Gwit rozpoczęła świąteczne szaleństwo. Pierwsza przyjemność już za nią. „Kto odlicza ze mną?”

Przebrana za śnieżynkę Dominika Gwit rozpoczęła świąteczne szaleństwo. Pierwsza przyjemność już za nią. „Kto odlicza ze mną?”

Dominika Gwit
Dominika Gwit

02.12.2021 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit przyszła na świat w 1988 roku. Zdobyła wszechstronne wykształcenie. Ukończyła: szkołę aktorską Lart Studio w Krakowie, filmoznawstwo w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz dziennikarstwo w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie.

Ogólnokrajową popularność przyniosła jej rola Kai w dramacie Galerianki (2009). Wstrząsający obraz opowiadał o prostytuujących się nastolatkach. Dominika była w nim jednoznacznie negatywną postacią. W kolejnych latach pojawiła się w serialach TVN-u - Przepisie na życie i w Singielce. Grała też na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni i Teatru "Fabryka Marzeń".

Stali obserwatorzy mediów mogą ją też kojarzyć za sprawą jej pracy dziennikarskiej. Dominika próbowała sił w PAP-ie, Dzień dobry TVN i w Cosmopolitanie. Fani pokochali ją za jej styl bycia, charakter, charyzmę i poczucie humoru. Dominika od młodych lat zmaga się z otyłością. Przed kilkoma laty udało się jej zgubić dodatkowy bagaż kilogramów, ale dopadł ją efekt jojo. Ona sama niezbyt się tym przejmuje - uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy. O dobre samopoczucie gwiazdy dba jej mąż – Wojciech Dunaszewski. Para pobrała się trzy lata temu.

W jednym z wywiadów opowiedziała o tym, w jaki sposób wyglądały początki jej małżeństwa z Wojtkiem. Nie mogła przestać się go nachwalić:

To był bardzo intensywny, pełen miłości rok i życzę nam żebyśmy do końca życia żyli tak szczęśliwie, w takim zaufaniu i szczerości, i radości, i miłości, jak w tym roku. Także mam nadzieję, trzymajcie za nas kciuki i życzcie nam szczęścia. Bardzo dobrze czuję się w roli żony. Już się do tego przyzwyczaiłam, aczkolwiek cały czas, jak mówię „mężu”, to mam jakiś taki dreszczyk.

Obecnie Dominika i Wojtek szykują się do świąt Bożego Narodzenia. Aktorka już zaczęła sobie umilać czas przygotowań. Co zrobiła?

Dominika Gwit rozpoczęła świąteczne szaleństwo. Co zrobiła?

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym, uśmiechnięta i z czapką św. Mikołaja na głowie, pozuje przy kalendarzu adwentowym.

Kalendarz adwentowy poszedł w ruch ! Jak co roku! Dziś drugie okienko ! Kto odlicza ze mną? Całuję! Miłego dnia - podpisała fotkę.

Grupa fanów odpisała swojej idolce.

 • Ja w tym roku nie żałowałam sobie i mam dwa. Jeden ze słodkim a drugi ze świeczkami. A mąż przy okazji dostał z alkoholem i wszyscy szczęśliwi.
 • Śmiech, wygłupy i śpiew - osoba która tak robi musi być wspaniała i kochana. Ps moje dzieci też otwierają kalendarz czekoladowy.

Dominika zapewniła też fanom niespodziankę. Na InstaStory nagrała filmik, na którym śpiewa bożonarodzeniową piosenkę. Ma prawdziwy talent!

 • Dominika Gwit rozpoczęła przygotowania do świąt
 • Dominika Gwit rozpoczęła przygotowania do świąt
 • Dominika Gwit rozpoczęła przygotowania do świąt
 • Dominika Gwit rozpoczęła przygotowania do świąt
 • Dominika Gwit świętuje pierwszy dzień wiosny
 • Dominika Gwit z mężem
 • Dominika Gwit - Walentynki 2021
 • Dominika Gwit
 • Dominika Gwit - Walentynki 2021
 • Dominika Gwit
[1/10] Dominika Gwit rozpoczęła przygotowania do świąt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także