NewsyDaria Ładocha pokazała córeczkę. Śliczna, ale coś jeszcze zwróciło uwagę fanów – "sweter cudo”

Daria Ładocha pokazała córeczkę. Śliczna, ale coś jeszcze zwróciło uwagę fanów – "sweter cudo”

Daria Ładocha
Daria Ładocha
Elwira Szczepańska

19.02.2021 05:00, aktual.: 19.02.2021 07:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daria Ładocha to gotująca dziennikarka, która na co dzień pracuje w śniadaniówce TVN. Na koncie ma udział w kilku telewizyjnych programach, a swego czasu spekulowało się nawet, że ma poprowadzić Dzień Dobry TVN. Praca w jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych dała jej jednak sporą rozpoznawalność, dzięki czemu na Instagramie gwiazdę śledzi ponad 150 tys. użytkowników. To właśnie tam publikuje najwięcej treści związanych ze swoich życiem zawodowym i prywatnym. Nie ma problemu z pokazywaniem wizerunku swoich dwóch córek - Laury i Matyldy.

Daria Ładocha na zdjęciu ze starszą córką

Ładocha zapracowała na miano jednej z jaśniej błyszczących gwiazd TVN. Jej barwna osobowość spowodowała, że stała się bardzo rozpoznawalna i lubiana. Była gospodynią jednego z hitów stacji - Ameryka Express. Możemy ją widywać w Dzień Dobry TVN, gdzie od 2014 roku w każdy czwartek prowadzi kącik kulinarny. Ze swoimi córkami gotuje w programie Patenciary emitowanym na kanale Food Network.

Zdjęciem ze starszą córką, Laurą, podzieliła się na Instagramie. W poście zachęciła rodziców do tego, żeby zawsze wspierali pasje swoich dzieci i dbali o to, żeby były samodzielne i wiedziały, że w każdej sytuacji sobie poradzą, ale też, że mogą liczyć na jej bezwarunkową akceptację.

Internauci komplementują urodę Laury, ale ich uwagę przyciągnął sweter Ładochy. Daria ma na sobie piękny kolorowy ciuszek, którego rękawy ozdobione są frędzlami. Pastelowe kolory i cudny splot spowodowały, że fanki nie mogły przejść obok wdzianka obojętnie:

  • Mega sweter.
  • Piękne dziwczyny, piękny post, mama w cudnym swetrze.
  • Kozacki ma pani sweter bardzo mi się podoba.
  • Świetny ten pani sweter.
  • Piękny sweter można wiedzieć skąd.
  • Sweter cudo - piszą zachwycone.

Niestety Ładocha nie oznaczyła producenta komplementowanej części garderoby, nie odpowiedziała też na pytania, gdzie można nabyć to cudo. A wam jak się podoba sweterek gwiazdy TVN?

Daria Ładocha z córką
Daria Ładocha z córką
Daria Ładocha z córką
Daria Ładocha z córką
Jak mieszka Daria Ładocha?
Jak mieszka Daria Ładocha?
Daria Ładocha - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Daria Ładocha - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także