NewsyByła celebrytką. Dziś Barbara Kwarc prosi o pieniądze za zdjęcia

Była celebrytką. Dziś Barbara Kwarc prosi o pieniądze za zdjęcia

Barbara Kwarc jeszcze kilka lat temu była gwiazdą internetu
Barbara Kwarc jeszcze kilka lat temu była gwiazdą internetu
Źródło zdjęć: © YouTube

22.05.2024 13:29, aktual.: 22.05.2024 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dekadę temu wielu internautów znało "Baśka blog", czyli niezwykle popularny kanał prowadzony przez Barbarę Kwarc. Obecnie kobieta żyje na uboczu show-biznesu. Nie wiedzie się jej najlepiej, o czym świadczy wrzucone do sieci nagranie.

Barbara Kwarc, a właściwie Barbara Rogowska, swego czasu zyskała duży rozgłos. Wszystko za sprawą swojego temperamentu i dość specyficznych, prześmiewczych treści publikowanych na swoim kanale na YouTube. Jej filmiki oglądały miliony osób, a Kwarc stała się celebrytką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Barbara Kwarc miała swoje "5 minut". Często pojawiała się w mediach

Po ogromnym sukcesie na YouTube stała się rozpoznawalna w całym kraju. Nic dziwnego, że pojawiło się mnóstwo kolejnych propozycji. Na część z nich Barbara Kwarc szybko się zdecydowała, odcinając niejako kupony od kariery. Jeździła po największych klubowych imprezach i to nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju.

Występuję w klubach dyskotekowych, nie dla emerytów, bo ja nienawidzę starości. Na pół gwizdka jestem dj-ką – dj miksuje, ja bajeruje - mówiła swego czasu Barbara Kwarc.

Nagranie z Barbarą Kwarc obiegło sieć. Smutny obrazek

Po zniknięciu z internetu, Barbara Kwarc przestała udzielać się medialnie. Wiadomo jednak, że na co dzień mieszka we Wrocławiu, gdzie mieszkańcy miasta często widzą 71-letnią już celebrytkę. Kilka tygodni temu do sieci trafiło nagranie nastolatków, którzy chcieli zrobić sobie zdjęcie ze swoją idolką. Ta oczywiście zgodziła się na prośbę, jednak zażyczyła sobie 10 złotych. Na nagraniu widać, że kobieta nie była w najlepszym humorze. Resztka popularności zdaje się jej doskwierać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także