NewsyAgata Buzek powiedziała "tak" gwiazdorowi. Do dziś nie wiadomo, czemu się rozstali

Agata Buzek powiedziała "tak" gwiazdorowi. Do dziś nie wiadomo, czemu się rozstali

Agata Buzek
Agata Buzek
01.01.2024 09:54

Agata Buzek przez niemal pięć lat leczyła się z nowotworu węzłów chłonnych. Choroba zaatakowała ją jeszcze w dzieciństwie. Aktorka wspomina zawsze, że dzięki opiece lekarzy i rodziców, wyszła z tego kryzysu obronną ręką. Walka z chorobą uświadomiła jej, że życie jest bardzo kruche.

Agata Buzek rozstała się z partnerem?

Aktorka i jej kolega po fachu, Jacek Braciak, poznali się na planie "Córki trenera". Szybko zrozumieli, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Choć nie chcieli niczego potwierdzać, byli często widywani wspólnie, przyłapywali ich także paparazzi. Media obiegły też informacje o zaręczynach.

Niestety, Agata Buzek i Jacek Braciak nie przetrwali próby czasu.

Pandemia okazała się dla ich związku zabójcza. Agata i Jacek mieli już wyznaczoną datę ślubu i gdyby nie pandemia byliby już małżeństwem - powiedziała znajoma pary w „Życiu na gorąco”. Dodała, że ma nadzieję, że Agata i Jacek pokonają kryzys.

Pierwsze narzeczeństwo Agaty Buzek

Jak się okazuje, związek z Braciakiem i małżeństwo z Mazanem to nie były dla Buzek jedyne poważne związki. Na początku studiów przyszła aktorka poznała bowiem Pawła Ławrynowicza. Zakochali się jednak w sobie dopiero po kilku latach, gdy już kończyli naukę. W 1997 roku pojawili się razem na Balu Dziennikarzy, dwa lata później byli nierozłączni.

Agata Buzek mieszkała w Warszawie, Ławrynowicz pracował w Poznaniu, więc nie mogli spotykać się tak często, jakby tego chcieli, jednak spędzali razem każdą wolną chwilę. Aktorka wspominała w wywiadach, że chciałaby wyjść za Ławrynowicza za mąż.

Chciałabym iść do ołtarza w stylowej sukni w kolorze ecru. Kiedy to nastąpi? Nie wiem. Może już niedługo. Kiedy niedawno moja przyjaciółka powiedziała mi, że wychodzi za mąż i poprosiła, bym była jej druhną, pomyślałam: „Jaka ona szczęśliwa!”. Też chcę być szczęśliwa - wyznała w wywiadzie dla "Vivy".

Niestety, po trzech latach ich związek przeszedł do przeszłości. Ponieważ Buzek od lat przestrzega zasady, że nie mówi o swoim życiu prywatnym zbyt wiele, do dziś nie wiadomo, co tak poróżniło zakochanych, którzy mieli wyznaczoną datę ślubu.

Paweł Ławrynowicz
Paweł Ławrynowicz
Agata Buzek - Moje wspaniałe życie
Agata Buzek - Moje wspaniałe życie
Agata Buzek
Agata Buzek
Agata Buzek - 25. Gala Polskich Nagród Filmowych Orły 2023
Agata Buzek - 25. Gala Polskich Nagród Filmowych Orły 2023
Paweł Ławrynowicz
Paweł Ławrynowicz
Agata Buzek - premiera filmu "Ciemno prawie noc"
Agata Buzek - premiera filmu "Ciemno prawie noc"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także