Huczało o ich rozstaniu, a razem przyszli na imprezę. Agata Buzek i Jacek Braciak w teatrze. Nowa fryzura aktorki to dowód ponadprzeciętnej kreatywności fryzjera

Agata Buzek

Agata Buzek

Agata Buzek na pokazie specjalnym filmu Moje wspaniałe życie Łukasza Grzegorzka. Jak wyglądała całkowicie odmieniona aktorka?

W warszawskim kinie Muranów odbył się pokaz specjalny filmu Moje wspaniałe życie Łukasza Grzegorzka. Premiera miała miejsce kilka tygodni wcześniej, na Festiwalu Filmowy w Gdyni, na którym twórca obrazu otrzymał Złote Lwy za reżyserię.

Moje wspaniałe życie to historia Joanny – matki, nauczycielki angielskiego, żony, córki schorowanej matki. We wszystkich tych rolach kobieta sprawdza się doskonale, a jednak prowadzi podwójne życie, ma swoje tajemnice, a jej pozorne szczęście to tylko fasada, pod którą kryje samotność i nieszczęście.

Dla mnie mój najnowszy film to część tryptyku: „Kamper”, „Córka trenera” i właśnie „Moje wspaniałe życie”. Każdy z tych filmów jest o życiu rodziny. Najbardziej interesuje mnie kino współczesne. Uważam, że żyjemy w ciekawych czasach. Ja sam wiele rzeczy nie rozumiem, ale poprzez pracę, filmy, które tworzę, mogę sobie uporządkować świat wokół” – powiedział reżyser i scenarzysta filmu Łukasz Grzegorzek.

W filmie zagrali m.in. Agata Buzek, Jacek Braciak, Małgorzata Zajączkowska, Adam Woronowicz. Przypomnijmy, że Agata Buzek na festiwalu OFF Camera 2021 otrzymała za tę rolę nagrodę „Najlepsza Rola Żeńska”, a kreacja Jacka Braciaka został uznany za „Najlepszą Rolę Męska”.

Na pokazie pojawiły się wymienione gwiazdy. Uwagę przykuwała odmieniona Buzek.

Odmieniona Agata Buzek na pokazie specjalnym filmu Moje wspaniałe życie Łukasza Grzegorzka

Agata Buzek od dzieciństwa związana jest z aktorstwem. Występowała w muzycznym Teatrze Gliwickim oraz uczęszczała do ogniska baletowego. Ukończyła liceum ogólnokształcące, a także uczyła się w szkole aktorskiej w Katowicach. W 1999 roku została absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Popularność zdobyła dzięki filmowi Kochaj i rób co chcesz, w którym zagrała rolę drugoplanową.

Kolejny sukces przyniosła jej rola Klary w Zemście. Krótko po tym postanowiła spróbować swoich sił w modelingu, przez co podjęła decyzję o przeprowadzce do Paryża. Choć wiele osób wróżyło jej ogromną karierę, ona postanowiła skupić się na aktorstwie. Dzisiaj jest jedną z najbardziej cenionych osób w branży, a na swoim koncie ma liczne nagrody.

Buzek słynie także z oryginalnej urody. Na pokazie pojawiła się w towarzystwie Jacka Braciaka w białym półgolfie i szerokich welurowych spodniach w kolorze butelkowej zieleni. Do tego wybrała pluszowy kożuszek w miodowym odcieniu. Uwagę przykuwa też fryzura gwiazdy. Ostrzyżona na pazia wygląda bardzo awangardowo. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Agata Buzek - Moje wspaniałe życie

scena z: Agata Buzek, fot. Baranowski/AKPA

Agata Buzek - Moje wspaniałe życie

Agata Buzek - Moje wspaniałe życie

Agata Buzek - Moje wspaniałe życie

Agata Buzek - Moje wspaniałe życie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×