ExclusiveBlanka Lipińska wyznała, ile należy włożyć do koperty na weselu. Kwota zwala z nóg

Blanka Lipińska wyznała, ile należy włożyć do koperty na weselu. Kwota zwala z nóg

08.07.2024 19:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska podała kwotę, jaką należy włożyć jej zdaniem do koperty, gdy idzie się na wesele. Pisarka uważa, że nie należy na tym oszczędzać. Wielu nie będzie mogło pozwolić sobie na taki dar dla nowożeńców.

Blanka Lipińska nie ukrywa, że jest zamożną osobą. Jakiś czas temu przyznała się, że płaci milionowe podatki. Czy jej wesele byłoby wystawne jak to u Krzysztofa Rutkowskiego?

Blanka Lipińska wyznała, ile należy włożyć do koperty na ślubie

Blanka Lipińska stwierdziła, że nie należy oszczędzać na prezencie weselnym dla młodej pary. Zdaniem pisarki trzeba myśleć o tym, by obecność gościa się zwróciła. Czy Blanka jest częstym gościem na weselach?

Znajomi nie zapraszają mnie na wesela, bo wiedzą, że nie lubię wesel. Ostatni raz na weselu byłam z 10 lat temu. A jeśli chodzi o to, ile należy włożyć do koperty, to myślę, że z 2 tysiące od pary. Plus minus 1000-1500 kosztuje tzw. talerzyk, jeszcze zależy gdzie, bo wiadomo, że w Puławach, to pewnie można zmieścić się w 500 zł, ale w Warszawie więcej. Więc dobrze, żeby się tej parze młodej zwróciło.

Blanka Lipińska o wystawnych weselach

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, spytała Blankę Lipińską o to, czy ona sama zorganizowałaby wystawne wesele, mając na to środki?

Ostatnio moja znajoma, Aggie, miała wesele nad jeziorem Como i myślę, że to mogło pójść w miliony. To było takie piękne, ale na pewno też bardzo drogie. Ja bym chyba nigdy nie wydała tyle na imprezę dla znajomych. Wolałabym pojechać w podróż dookoła świata. I tak wszystkim polecam. Wydawajcie pieniądze na siebie.

Wiele osób zarzucało Aggie, że podczas swojego wesela reklamowała suplementy diety. Krążyły plotki, że zarabiała na swoim weselu. Co na to autorka głośnych erotyków?

Ona na swoim ślubie, z tego, co widziałam, postawiła suplementy, które zapobiegają kacowi. Więc bardzo ładnie z jej strony. To było miłe, że chciała tak bardzo zadbać o swoich gości.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także