NewsyTo już oficjalne! Barbara Kurdej-Szatan została uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To największa jak do tej pory gwiazda tego programu

To już oficjalne! Barbara Kurdej-Szatan została uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To największa jak do tej pory gwiazda tego programu

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Zuza Maciejewska

05.07.2021 22:00, aktual.: 05.07.2021 22:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan nie narzeka na brak obowiązków. Nie tylko wychowuje dwoje dzieci, ale także pojawia się na planie M jak miłość oraz prowadzi konto na Instagramie. Niedawno plotkowano, że będzie gospodynią Mam Talent - miałaby zastąpić Szymona Hołownię. Aktorka zdementowała jednak te informacje:

Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN. Stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni – skomentowała w Super Expressie.

Zamiast Kurdej-Szatan, stacja wybrała komika, Michała Kempę, o czym pisaliśmy tutaj.

Barbara Kurdej-Szatan w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Barbara Kurdej-Szatan jesienią pojawi się przed kamerami. Weźmie udział w 15. sezonie popularnego show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Te informacje oficjalnie potwierdzono na Instagramie. Opublikowano zdjęcia aktorki, w opisie przekazano szczęśliwe dla jej fanów wieści:

Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać. A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie. Przed Wami, pierwsza uczestniczka 15.edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo - Basia Kurdej-Szatan. My nie możemy się już doczekać jej wszystkich wcieleń w programie!

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach podkreślają, że nie mogą się doczekać odcinków z udziałem aktorki:

  • Jak super!!! Miałam nadzieję, że w tej edycji będzie brać udział!!!
  • Wow, będę oglądać. Na pewno będzie ogień. To świetna wiadomość.
  • Super. Bardzo ją lubię, mocne nazwisko. Czekam więc na nowe odcinki.

Wspomnijmy, że Pudelek niedawno informował, że Barbara Kurdej-Szatan zarobi aż 12 tysięcy złotych za jeden odcinek. Informator portalu donosił, że pieniądze nie są jednak dla gwiazdy najistotniejsze:

Basia się bardzo cieszy. Pieniądze nie są tu najistotniejsze. Chodzi o to, że będzie mogła połączyć swoje dwie wielkie miłości: aktorstwo i muzykę – powiedziała Pudelkowi osoba związana z produkcją.

Dodajmy, że w 2018 roku mąż Barbary, Rafał Szatan, zajął drugie miejsce w finale dziesiątej edycji tego programu.

Barbara Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Barbara Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy na otwarciu showroomu
Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy na otwarciu showroomu
scena z: Barbara Kurdej-Szatan, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Barbara Kurdej-Szatan, fot. Podlewski/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także