Barbara Kurdej-Szatan dostanie fortunę za udział w popularnym show Polsatu. Ma duże szanse na zostanie faworytką formatu

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w popularnym show Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo ambitna i na każdym kroku podejmuje się nowych wyzwań. Jesienią widzowie będą mogli zobaczyć ją w popularnym show Polsatu. Wiadomo już, ile zgarnie za jeden odcinek. 

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd M jak miłość. Od lat wciela się w postać Joasi, dzięki której w krótkim czasie zyskała sympatię widzów. Na początku nie zapowiadało się na to, że zostanie w formacie na dłużej, ponieważ jej wątek był jedynie epizodem. Produkcja jednak szybko zrozumiała, że nie może jej stracić i teraz jest jedną z głównych postaci ulubionej telenoweli Polaków.

Basia w zeszłym roku po raz drugi została mamą. We wrześniu na świat przyszedł Henio, który od pierwszych dni życia stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Przyszła mama przez cały okres ciąży relacjonowała fanom, jak przygotowuje się na powitanie synka. Mimo że przybyło jej obowiązków, cały czas jest aktywna w social mediach, gdzie publikuje kolejne zdjęcia, na których internauci mogą podziwiać, jak rozwija się chłopiec. Stamtąd również dowiadują się o nowych projektach zawodowych gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan weźmie udział w popularnym show Polsatu

Kurdej-Szatan po porodzie postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy, aby w pełni poświęcić się wychowywaniu Henia. Wiadomo już, że w styczniu wraca na plan M jak miłość, o czym poinformowała w jednym z wywiadów. Produkcja zadbała o to, aby stworzyć dla niej komfortowe warunki pracy, dzięki czemu nie będzie musiała rozstawać się z synkiem.

Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę — komentowała w wywiadzie dla Party.

Barbara jest bardzo ambitna i stale angażuje się w nowe projekty. Kilka tygodni temu głośno było o tym, że starała się o posadę prowadzącej Mam talent!, jednak jej kandydatura została odrzucona.

Aktorka nie poddaje się i jak donosi Pudelek, już na jesieni widzowie zobaczą ją w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tabloid dowiedział się również, że produkcja zapłaci jej za jeden odcinek aż 12 tysięcy złotych.

Basia się bardzo cieszy. Pieniądze nie są tu najistotniejsze. Chodzi o to, że będzie mogła połączyć swoje dwie wielkie miłości: aktorstwo i muzykę – powiedziała Pudelkowi osoba związana z produkcją.

Będziecie trzymać kciuki za Barbarę Kurdej-Szatan?


Barbara Kurdej-Szatan pokazała pokoik syna

Barbara Kurdej-Szatan pokazała pokoik syna

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

  • Gość pisze:

    Oczywiście że dla niej pieniądze są najważniejsze. Przecież razem z mężem nie chcieli wystąpić na koncercie bo chcieli im za mało zapłacić. W koncu za cos musza splacic swoje mieszkanie

  • Gość pisze:

    Taki lajf moźna mozna kogo szukasz twarzy wiernego a nie byle czego co myślisz spójrz na siebie niestety nie będzie euro supermocarstwa bo komunisci nie chcą się zgodzic jak mawia klasyk nic na siłe tylko 100 tldów € brakuje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×