NewsyA jednak rozwód? Barack Obama rzuca w Michelle papierami rozwodowymi

A jednak rozwód? Barack Obama rzuca w Michelle papierami rozwodowymi

Barack Obama rozwodzi się z żoną?
Barack Obama rozwodzi się z żoną?
Elwira Szczepańska

03.11.2019 06:00

Michelle i Barack Obama podobno nie są już razem, a były prezydent miał rzucić pozwem rozwodowy, w stronę żony.

Michelle i Barack Obama będą się rozwodzić? Sensacyjne doniesienia

Okładka Globe z tego tygodnia twierdzi, że Barack potajemnie rzucił Michelle papiery rozwodowe. Znawcy tabloidu twierdzą, że były prezydent był zmęczony toksycznym małżeństwem dla wygody i serią paskudnych kłótni. Dowodem na rozstanie pary ma być  fakt, że oboje zostali sfotografowani bez obrączek ślubnych.

Michelle przygotowała dokumenty rozwodowe sporządzone przez jej prawników, a Barack posunął się o krok dalej, podając Michelle własne papiery - mówi źródło.
Michelle i Barack Obama będą się rozwodzić?
Michelle i Barack Obama będą się rozwodzić?

Donosiciel nie wyjaśnia, w jaki sposób reagowanie na dokumenty rozwodowe za pomocą własnych papierów zaogniło konflikt. Mówi o Michelle:

Była zszokowana, jak można sobie to wyobrazić, ale teraz spiskuje ze swoimi prawnikami, aby wycisnąć z Baracka tyle pieniędzy, ile się da.

Co na to Barack Obama?

Odrzucił żądania Michelle dotyczące alimentów - kontynuuje źródło - Mówi się, że Barack uważa, że ​​to niedorzeczne, ponieważ może się sama utrzymać. Michelle napisała nie tylko najlepiej sprzedającą się książkę, ale ma także wykształcenie prawnicze. W każdej chwili może wrócić do pracy!
Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?

Informator twierdzi dalej, że Barack jest nieugięty w utrzymywaniu swojej posiadłości w Martha's Vineyard, a następnie wymienia listę spraw spornych między parą. Te oburzające roszczenia obejmują zarówno zarzuty niewierności, jak i udawanie małżeństwa w celach politycznych.

Tabloid następnie wskazuje na swój poprzedni artykuł o tym, jak Barack zerwał obrączkę i rzucił ją Michelle w niedawnej kłótni.

Oprócz różnorodnych anonimowych źródeł, jedynym dowodem na informacje tabloidu jest fakt, że Michelle opublikowała na Instagramie zdjęcie z jej ćwiczeń, na którym była bez obrączki, a Barack został zauważony bez pierścionka podczas przemówienia.

Czekamy na kolejne doniesienia, gdyż jest informacja, że były prezydent, może stracić na rozwodzie 150 milionów dolarów.

  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Barack Obama rozwiódł się z Michelle?
  • Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
  • Malia Obama ma stalkera
  • Barack Obama i Michelle Obama, 27. rocznica ślubu
  • Barack Obama świętuje urodziny żony
  • Barack Obama rozwiódł się z Michelle? Zdjęcie bez obrączki
  • President of the United States Barack Obama (left) and first lady Michelle Obama (second left) are greeted by Queen Elizabeth II second right) and The Duke of Edinburgh as they arrive at Buckingham Palace, in central London, on the first day of President Obama's three-day state visit to the UK.
[1/10] Barack Obama i Michelle Obama rozstali się?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także