31 marca: Czas na sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

31 marca horoskop urodzeniowy

31 marca horoskop urodzeniowy

31 MARCA – NUMEROLOGICZNA 8

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak własnej – Henry Ford
  • Znajdziesz dziś najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

ZNANI URODZONI 31 MARCA

  • Elżbieta Jaworowicz (1946) –polska dziennikarka
  • Jacek Rozenek (1969) – polski aktor
  • Ewan McGregor (1971) – szkocki aktor
  • Jessica Szohr (1985) – amerykańska modelka i aktorka

HOROSKOP NA 31 MARCA

Kto urodził się dnia 31 marca – jest impulsywny, odważny – dąży naprzód wierząc w swe powodzenie.

Chociaż w swej drodze życiowej nie rzadko się potyka i upada – szybko o tym zapomina i z odwagą oraz przedsiębiorczością toruje sobie nowe ścieżki życiowe po przez wszelkie przeszkody.

Błyskotliwy, popisujący się swymi zdolnościami – nie poddaje się nigdy pesymizmowi, a jego wiara w siebie rozbraja krytyków. Żywy, wesoły – swą aktywnością zaraża otoczenie i może być pożądanym towarzyszem w pracy społecznej.

Wierzy głęboko, że jego poglądy i krytyki są absolutnie sprawiedliwe. Jednakże często zdarza mu się pomylić – i wówczas powinien przyznać się do tego – chociażby przed sobą samym, a swe zapatrywania uzgadniać z faktami życia.

Trzeba dodać, że jest to człowiek delikatny i szlachetny, poświęcający chętnie swój czas dla innych. Wola jego jednakże nie jest zbyt mocna, a chęć przypodobania się innym może zaprowadzić go na manowce. Zapomina się i może być niedyskretny.

Do czego powinien dążyć. Niechaj stara się rozwijać w sobie powściągliwość w słowach i poskramia swa tendencję do rządzenia każdym spotkanym człowiekiem. Biorąc udział w konwersacji – niechaj nie stara się skupić uwagi wszystkich obecnych wyłącznie na swej osobie.

Jego impetyczność może go zaplątać w różne komplikacje życiowe lub awantury. Gdyby kierował się własna intuicją – nie myliłby się, a jego wnioski byłyby bardziej logiczne i słuszne.

Choroby jakie mogą mu dolegać – to bóle głowy, niedomagania żołądkowe lub uszkodzenia oczu. Naogół jest to człowiek zdrowy, o mocnym organizmie, mogący dożyć późnej starości. Wszelkie swe dolegliwości fizyczne może przezwyciężyć przez spokój i opanowanie.

Kobieta urodzona dnia tego
 ma usposobienie bardziej łagodne aniżeli mężczyzna, okazuje więcej serdeczności i przywiązania – ale mimo to posiada w sobie dużo wojowniczości. Nic nie potrafi robić połowicznie, przejmuje się wszystkim co czyni i pragnie, aby otoczenie podzielało jej entuzjazm.

Ewan McGregor urodził się 31 marca 1971 roku

Ewan McGregor urodził się 31 marca 1971 roku


Ewan McGregor

Ewan McGregor

Ewan McGregor

Ewan McGregor

Ewan McGregor w Warszawie - Instagram

Ewan McGregor w Warszawie - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×