NewsyAnna Mucha zaskoczyła fotką z przeszłości. Zmiana wręcz niewiarygodna

Anna Mucha zaskoczyła fotką z przeszłości. Zmiana wręcz niewiarygodna

Anna Mucha (fot. KAPiF)
Anna Mucha (fot. KAPiF)
09.01.2024 22:14

Od lat zajmuje wysokie miejsca na listach najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Anna Mucha z pewnością może pochwalić się stabilnym, przez lata wypracowywanym statusem w rodzimym show-biznesie. Jej droga do sławy była jednak długa. Na samym początku, tak jak wiele jej koleżanek i kolegów, musiała się pokazać w mniejszych rolach. Na swojego Instagrama wrzuciła właśnie fotkę z planu jednego z filmów, który stanowił dla niej istotną szansę od losu.

Anna Mucha na planie "Panny Nikt"

Wypuszczony na ekrany kin w 1996 film Panna Nikt był dla Muchy okazją do tego, aby pokazać się szerszej publiczności. Głównie dlatego, że za reżyserię produkcji odpowiadał jeden z najsłynniejszych reżyserów w historii polskiej kinematografii, Andrzej Wajda. Aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wspomnieniem z odległych czasów.

Na udostępnionej przez nią czarno-białej fotce zobaczyć można, jak znacznie młodsza Mucha pozuje przed aparatem razem Wajdą i innymi osobami zaangażowanymi w powstawanie filmu.

Jezu! Kiedy to było! Nic się nie zmieniłam - oznajmiła poruszona aktorka.

Zmiana jest widoczna gołym okiem

Nie potrzeba jednak wprawnego oka żeby ocenić, że Anna Mucha zaliczyła ogromną metamorfozę w ciągu tych niemal trzydziestu lat. Na planie filmu Wajdy była nieśmiałą nastolatką, dopiero poznającą świat srebrnego ekranu. Ciężko więc nie traktować jej komentarza jako tylko i wyłącznie żartobliwego wtrętu...

Poznalibyście ją?

Anna Mucha (Instagram)
Anna Mucha (Instagram)
Anna Mucha (fot. AKPA)
Anna Mucha (fot. AKPA)
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha - Undercover Festival, AKPA
Anna Mucha - Undercover Festival, AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także