NewsyAllan Krupa ostro odpowiada ojcu. Mocno go podsumował: "Masakrycznie się go wstydzę". Na jaw wyciągnął kompromitujące fakty

Allan Krupa ostro odpowiada ojcu. Mocno go podsumował: "Masakrycznie się go wstydzę". Na jaw wyciągnął kompromitujące fakty

Dariusz Krupa, Allan Krupa
Dariusz Krupa, Allan Krupa

10.03.2023 08:40, aktual.: 10.03.2023 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Allan Krupa przyszedł na świat w 2004 roku. Jego rodzicami są Edyta Górniak i Dariusz Krupa. Ich związek trudno uznać za udany. Para ogłosiła separację cztery lata po ślubie, a w 2010 roku sąd udzielił im rozwodu. W 2014 roku były mąż wokalistki, prowadząc auto pod wpływem środków odurzających, śmiertelnie potrącił kobietę. Do 2020 roku siedział za to w zakładzie karnym, podczas gdy Edyta zabrała syna do Stanów Zjednoczonych, by tam odpocząć od nadmiernego zainteresowania mediów.

Dariusz po wyjściu z więzienia poznał nową kobietę i stworzył z nią związek. Para wychowuje razem syna, Stefana.

Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek. On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz, chcę przekuć w coś dobrego i cudownego – wyjawił w rozmowie z Faktem.

W ostatnim czasie ojciec Allana, w rozmowie z tą samą gazetą, zasugerował, że chciałby odnowić z nim kontakt. Jak sam przekonuje, bardzo kocha syna i jest gotów na to, aby się z nim spotkać i wyjaśnić wszystkie niesnaski. Jak twierdzi, zadzwonił do niego po opuszczeniu zakładu karnego.

To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie – powiedział Dariusz Faktowi. Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić – dodał.

Allan Krupa reaguje na propozycję Dariusza Krupy

Syn Dariusza zareagował na propozycję pojednania w rozmowie z Super Expressem. Allan uważa, że oferta jego ojca nie jest szczera, a ma na celu jedynie poprawę jego wizerunku.

Wiedziałem, że nie jest to próba kontaktu, bo on bardzo dobrze wie, na jakich warunkach możemy w ogóle pomyśleć o rozmowie, tylko jakaś żałosna próba poprawienia swojego wizerunku. W każdym razie próba nieudana. Jedyne, co zrobił, to ponownie przypomniał o sobie i o tym, co zrobił w przeszłości – ocenił 18-latek.

Allan zaprzeczył przy tym, aby odbył rozmowę z telefoniczną ze swoim ojcem. Panowie mieli jedynie chwilowy kontakt za pośrednictwem social mediów. Ujawnienie takich faktów z pewnością nie spodoba się Dariuszowi.

Nie wyglądała, bo nigdy się nie odbyła. Ostatni raz miałem z nim chwilowy kontakt na Instagramie jakiś rok temu, gdzie uświadomiłem go, co dokładnie ma zrobić, zanim w ogóle przyjdzie mi do głowy z nim rozmawiać – dodał rozmówca gazety.

Początkujący raper wstydzi się za tatę i nie chce mieć z nim nic wspólnego, dopóty ten nie zrealizuje warunków, jakie mu wcześniej postawił.

Nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem, bo się go masakrycznie wstydzę i postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu, których po dziś dzień nie spełnił w najmniejszym stopniu – szczerze powiedział.

Niemniej Allan nie czuje żalu do Dariusza i nie potrzebuje wsparcia od mamy, ponieważ ta daje mu wolną rękę.

W tym konkretnym temacie mama nie musi mnie wspierać, bo wie, że oboje jesteśmy tysiąc lat świetlnych od tego człowieka – zauważył.

Na koniec powiedział, czego życzy Krupie: Bożego błogosławieństwo i żeby znalazł "jaja", o których tak często mówił.

Wcześniejsze wypowiedzi Allana Krupy

Już wcześniej Allan wypowiadał się o ojcu w niemal analogiczny sposób.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – mówił w rozmowie z Co za tydzień.

Później, gdy gościł w Dzień Dobry TVN, podtrzymał wcześniejsze tezy.

Mój ojciec nigdy nie wpłynął znacznie na moje życie względem pozytywnym, przez co nie miałem takiego sentymentu do niego. Był trochę dla mnie obcy – ocenił.

Wychodzi na to, że w najbliższym czasie zgoda między synem a ojcem nie jest możliwa.

Edyta Górniak o relacji Allana z Dariuszem Krupą

23 czerwca, a więc w Dzień Ojca, Allan zamieścił na Instagramie zdjęcie z mamą i złożył jej życzenia. Edyta tak na to zareagowała:

To było coś. Najpierw się śmiałam z tego i nie mogłam w to uwierzyć. Pokazałam to Marcinowi, pokazałam Sylwii czy dobrze to czytam. Muszę powiedzieć, że miałam w sobie kilka emocji. Po pierwsze to było zabawne. Po drugie to pokazało mi, że jest dojrzały, ma dystans, poczucie humoru. I to wszystko w jednym. Ujęła mnie jego wdzięczność, świadomość, dojrzałość, poczucie humoru i dystans. To było niezwykłe i byłam totalnie zaskoczona.

Diwa powiedziała też wtedy, czy Dariusz skontaktował się z synem, gdy opuścił zakład karny:

Z tego co wiem, to nie – powiedziała.
Dariusz Krupa z dziećmi
Dariusz Krupa z dziećmi
Allan Krupa z partnerką
Allan Krupa z partnerką
Obraz
Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP
Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP
Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008
Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008
Allan Krupa
Allan Krupa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także