Szukaj

Edyta Górniak o relacji Allanka z Dariuszem Krupą. Wypowiedziała tylko jedno, bardzo dosadne zdanie [WIDEO]

Edyta Górniak o relacji Allana z ojcem

Edyta Górniak o relacji Allana z ojcem

Dariusz Krupa niedawno opuścił przed terminem więzienie. Czy skontaktował się z synem? Na to pytanie odpowiedziała reporterce Jastrząb Post sama Edyta Górniak.

Dariusz Krupa wyszedł z więzienia przed terminem, skorzystał z tego, że mógł ubiegać się o skrócenie wyroku i już jest na wolności. By nie wrócić za kratki, były mąż Edyty Górniak powinien znaleźć pracę, a także unikać alkoholu i narkotyków. Najbliższe dwa lata spędzi pod nadzorem kuratora.

Czy spróbuje porozmawiać z Allanem? Panowie ponoć od dawna nie mają kontaktu:

Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma — donosił znajomy Krupy i Górniak w rozmowie z tabloidem.

Może jednak okazało się, że Dariusz chce odzyskać syna? Na to pytanie reporterce Jastrząb Post odpowiedziała sama Edyta.

Czy Dariusz Krupa skontaktował się z Allanem?

23 czerwca, dokładnie w Dniu Ojca, Allan Krupa umieścił na swoim Instagramie piękne zdjęcie z mamą i złożył jej życzenia. Jak zareagowała na to Edyta Górniak, która od wielu lat jest dla syna – jak sam przyznał – „ojcem i matką”?

To było coś. Najpierw się śmiałam z tego i nie mogłam w to uwierzyć. Pokazałam to Marcinowi, pokazałam Sylwii czy dobrze to czytam. Muszę powiedzieć, że miałam w sobie kilka emocji. Po pierwsze to było zabawne. Po drugie to pokazało mi, że jest dojrzały, ma dystans, poczucie humoru. I to wszystko w jednym. Ujęła mnie jego wdzięczność, świadomość, dojrzałość, poczucie humoru i dystans. To było niezwykłe i byłam totalnie zaskoczona.

Jak widać, Allan poukładał już sobie wiele spraw, nie wiadomo, czy sam dąży do kontaktu ze swoim ojcem, ale raczej na to nie wygląda. A czy Dariusz Krupa po wyjściu z więzienia skontaktował się z synem?

Z tego co wiem, to nie – powiedziała diwa.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia na Dzień Ojca

Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia na Dzień Ojca

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak i Allan Krupa – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Edyta Górniak i Allan Krupa – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Dodaj komentarz

  • GośćMariusz pisze:

    Edytka powiedz Allankowi że nikogo nie wolno w życiu przekreślać tyle mu powiedz tylko i zostaw sprawy swojemu biegowi widocznie Darek ma hustawke nastrojów czyj tak naprawde ten Allan jest no wiadomo że dziecko jest swojego taty i swojej mamy hehehe i koniec tematu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×