Dariusz Krupa chce odzyskać kontakt z Allanem. „Kocham go bardzo”. Były mąż Górniak opisał, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, Allan

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, Allan

Dariusz Krupa chce odzyskać kontakt z Allanem. Były mąż Edyty Górniak udzielił wywiadu, w którym mówił o najstarszym synu. Wyznał swoje uczucia i poprosił o kontakt. 

Allan Krupa to jedyny syn Edyty Górniak. Dla wokalistki nastolatek jest oczkiem w głowie. Urodził się w 2004 roku w szpitalu w Łomży. Rok później jego rodzice sformalizowali uczucie. Z Dariuszem Krupą piosenkarka długo nie zaznała szczęścia. Po czterech latach od ślubu ogłosili separację, a następnie gwiazda złożyła pozew o rozwód i zwolniła męża z funkcji menadżera. Ich małżeństwo ostatecznie zakończyło się 24 lutego 2010 w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Odbyło się to bez zbędnego medialnego szumu i zamieszania, a z sali sądowej byli małżonkowie wyszli, trzymając się pod rękę. Po rozstaniu przez jakiś czas zgodnie dzielili się opieką nad synem. Mężczyzna dopuścił się jednak występku, który sprawił, że stracił relację z Allanem.

Dariusz Krupa, prowadząc samochód pod wpływem środków odurzających, śmiertelnie potrącił na pasach kobietę. Nie uniknął kary i trafił do więzienia. Od 2014 do 2020 roku przebywał za kratkami. Wcześniej doczekał się córki, a odbywając karę, wziął ślub z jej matką. Szybko jednak doszło do rozwodu. Po wyjściu na wolność stworzył kolejny związek, a z nową partnerką wychowuje syna, Stefana.

Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek. On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz, chcę przekuć w coś dobrego i cudownego – wyjaśnił w rozmowie z Faktem.

Dariusz Krupa o Allanie. Wyznał synowi miłość na łamach prasy

Wiadomo, że nastoletni Allan nie ma od dawna kontaktu z ojcem. Dariusz Krupa wyjaśnił, że pragnie, aby to się zmieniło. W rozmowie z Faktem przekazał, że kocha syna i czeka na kontakt z jego strony.

To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie – powiedział Dariusz Krupa w rozmowie z Faktem.

Jak wyjaśnił były mąż Edyty Górniak 19-latek, jak na razie się do niego nie odezwał.

Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić – dodał.

Po wypadku, który odbił się wielkim echem w mediach, Edyta zdecydowała się na kilka lat zamieszkać z synem w USA, aby chronić Allana przed całym zamieszaniem.

Allan Krupa o relacji z ojcem

Allan jest już dorosły, a w kilku wywiadach wspomniał o ojcu. Nie ukrywa, że nie tylko nie tęskni, ale też nie planuje naprawiać zerwanej relacji.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – mówił Allan w rozmowie z Co za tydzień.

Kilka tygodni temu syn Edyty Górniak pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie po raz kolejny podkreślił, że z Dariuszem Krupą już nic go nie łączy i wspomniał o tym, jak wpłynął na niego wypadek spowodowany przez ojca.

Było to ciężkie przeżycie. Mój ojciec nigdy nie wpłynął znacznie na moje życie względem pozytywnym, przez co nie miałem takiego sentymentu do niego. Był trochę dla mnie obcy – mówił.

Wygląda na to, że Allan, jak na razie nie ma zamiaru zmieniać zdania w sprawie kontaktów z ojcem.


Dariusz Krupa z dziećmi

Dariusz Krupa z dziećmi

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę
Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przy okazji Edzie przytuli

 • Gość pisze:

  Na pewno Edyta nie zabrania Alanowie kontaktu z ojcem, sama przez to przeszła i wie jak to jest Alan musi to przetrawić sam Edyta jest b. Dobra matka i nieobrazajcie jej i życzcie tylko pojednania z ojcem, którego Alan też potrzebuje

 • Gość pisze:

  Z wyglądu kopia ojca, ale rozumek po mamusi.

 • Gość pisze:

  Takich jak Darek jest tysiące, to co zrobił jest naganne, ale nie był złym człowiekiem. Syn zawsze pozostanie synem, ale cyganka zrobiła mu wodę z mózgu.Ona z nikim nie ma dobrych relacji i tego uczy synalka.

 • Gość pisze:

  allan zmieni zdanie z czasem jeszcze jest bardzo młody zrozumie jak bedzie starszy dziękuję

 • Gość pisze:

  Mama juz odpowiednio zindoktrynowala syna

 • Gość pisze:

  Szkoda ,mimo to to jest ojciec. A może przypomi sobie miłość dziadków, ojca. Może jednak zrozumie że prawda jest po obu stronach. Może zrozumie jakie relację ma mama z rodzicami.

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem dlaczego nagle znów pisze się o tym człowieku . Media zamierzają znów promować narkomana, który zabił kobietę poprawnie przechodzącą przez ulicę na pasach ? I do tego poniósł śmieszną karę jak za tak poważne przestępstwo.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×