Na profilu córki Jolanty Kwaśniewskiej pojawiło się śliczne zdjęcie Oli, która pozuje w białej piżamce leżąc w swoim łóżku. Niestety nie ma przy niej ukochanego małżonka Kuby Badacha, bowiem jego miejsce zajął jej słodki piesek.
Pod tym intymnym zdjęciem Aleksandry ze swoim pupilem pojawiło się sporo ciepłych komentarzy od internautów:
- O Boże, to już do tego doszło. Jeszcze trochę, a będziemy spać z małpą, czy świnią, co za różnica
- Bardzo lubiłam spać z moim psem, ale jak o tym mówię, wzbudza to mieszane uczucia u moich znajomych, myślałam ze wszyscy tak robią
- Podobno ludzie dzielą się na tych którzy śpią ze swoimi psami i tych, którzy się do tego przyznają
- Uwielbiam spać z moimi.
- Ola tak trzymaj, to z kim śpimy i jak jest naszą słodką tajemnicą i nikomu nic do tego
- Ja śpię z dwoma
- Mój też śpi z nami i nie mam zamiaru go wyganiać
- Ja spałam z psem, teraz mam kota I też śpi ze mną. Normalka
- U nas tez tak jest i pies śpi z nami na poduszkach
- Nie wyobrażam nawet sobie że można mieć psa i nie spać z nim
A czy wy śpicie ze swoimi psami?