NewsyAleksandra Kwaśniewska przekazała wstrząsające informacje. “Myślałam, że mam zawał”

Aleksandra Kwaśniewska przekazała wstrząsające informacje. “Myślałam, że mam zawał”

Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska
11.12.2023 18:48

Aleksandra Kwaśniewska ma 42 lata. Jest żoną utalentowanego artysty, Kuby Badacha. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego pojechała z Jolantą Kwaśniewską do Londynu na premierę finałowego sezonu serialu The Crown.

Aleksandra Kwaśniewska brylowała z mamą w Londynie

Kobiety poleciały do Londynu, aby zobaczyć premierową odsłonę drugiej części ostatniego sezonu serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Wczoraj miałyśmy dziką przyjemność wziąć udział w londyńskiej premierze ostatniej części serialu The Crown. Części dla nas szczególnie sentymentalnej, bo pokrywającej się w czasie z naszym okresem "pałacowym" i tym samym, z naszymi bardziej i mniej zaplanowanymi spotkaniami z Królową. Zrelacjonuję Wam tę przygodę jak należy - napisała 5 dni temu na Instagramie. 

Później na InstaStories upubliczniła wiele kadrów ze wspólnej wyprawy z Jolantą Kwaśniewską. Panie pozowały w luksusowym hotelu, odwiedziły galerię sztuki, jadły wystawne śniadania, wzięły udział w wystawie związanej z serialem i uczestniczyły w premierze.

projekcja najostateczniejszego odcinka The Crown, o którym nie mogę Wam powiedzieć absolutnie nic, poza tym, że jest wspaniały. Wzruszający, zabawny, lekki i mocny, i co tu dużo gadać... dobrze, że miałam chusteczki - wyznała poruszona Ola. 

Aleksandra Kwaśniewska: "Myślałam, że mam zawał"

Po premierze Ola i Jolanta wybrały się na kolację.

zjadłam na noc grzanki z serem i w nocy myślałam, że mam zawał, bo tak mi siadło na żołądku, więc równowaga została zachowana - wyznała.

Internauci byli zachwyceni relacją Oli. Zwrócili też uwagę na stylizacje pań Kwaśniewskich. Eweidentnie stroje Jolanty przypadły im najbardziej do gustu.

Mama przepiękna i tak cudownie z elegancją i lekkością ubrana, jak zawsze zresztą - czytamy. Przepiękna relacja a Pani Prezydentowa zachwycająca - dodał ktoś inny. Mama klasa największa w Polsce - czytamy dalej.
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także