Córka Jolanty Kwaśniewskiej wróciła do hotelu, w którym jej umęczone pieszą wędrówką ciało odpoczywało na wielkim łóżku. Ola przy okazji prezentacji luksusowej sypialni pochwaliła się również swoją wieczorową kreacją, którą zapakowała do walizki na specjalną okazję. Kwaśniewska ma na sobie wizytową czarno-białą sukienkę w paski, co oznacza, że mimo zmęczenia szykuje się miły małżeński wieczór:
Ta cenna informacja natychmiast uradowała wielu sympatyków urody Kwaśniewskiej. Pod jej postem pojawiło się sporo miłych komentarzy. Fani byli pod ogromnym wrażeniem zjawiskowej urody swojej idolki:
- Nogi po Mamusi. Zresztą nie tylko nogi . Klasa jednym słowem
- Tu jest tak jakby... luksusowo
- O żesz te nogi
- I najważniejsze, że to damska sukienka.
- Ładnej posiadacze w każdym posiadaniu ładnie
- Także tego ... Na bogato
- Nogi bez końca!!!
- Z wiekiem coraz bardziej podobna jesteś do mamy
- Uwielbiam cie za twój dystans i humor, pięknie ci Olu w tej sukience
Jak wam się podoba Ola na łóżku w swojej nowej sukience?