#teatrKabuki#byłoozłoziejuktóryukradłcennyzwój#wprzebraniugejszy#alebyłrównocześnieduchem#iprzeztotaksięporobiło #żeuwiązł#istałsiępółgejsząpółzłodziejem#idrobiłjakgejsza #alesiepałjakzłodziej#inajwyraźniejradziłsobieświetnie#bowidowniakrzyczałaJózek! - podpisała swoje foto
Ostatnio Ola udostępniła kolejny post dotyczący jej adidasów. Pod zdjęciem czytamy kolejne zabawne hasztagi:
Skandaliczne braki stylizacyjne w obrębie kończyn dolnych #częśćdruga #nieostatnia – napisała dziennikarka "Vivy!".
Fani ponownie byli zachwyceni poczuciem humoru Aleksandry, co natychmiast wyrazili w swoich komentarzach:
- Fajnie wyszłaś w tej nietypowej scenerii
- Podstępne to lustro...a jutro na pomponiku "Ola K. o krok od wpadki"
- Bogu dzięki, że nie ostatnia
- Ola to klasa dziewczyna
- Niecierpliwie czekam na kolejne odsłony
A wy czekacie na kolejna odsłonę historii Oli o adidasach?