Jak donosiły media już w grudniu, Woźniak-Starak wraca do pracy. Mówi się, że dziennikarkę będzie można nie zobaczyć, a usłyszeć. Według dziennikarzy Super Expressu, Agnieszka na antenie Newonce Radio poprowadzi audycję radiową. W jej trakcie ma poruszać kobiece tematy:
Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN?
Czy jest szansa, że Agnieszka pojawi się nie tylko w radiu, ale także w telewizji? Gwiazda przez lata była związana z TVN-em. Kilka miesięcy temu, Woźniak-Starak rozmawiała o autorskim programie, który miałby być realizowany na antenie TVN Style. Czy jest szansa na to, że powstanie?
Czy z tej szansy gwiazda postanowi skorzystać? O tym przekonamy się w najbliższym czasie.