Jastrząb SerialeAgnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: "Nie odpowiada instagramowym standardom". Jest wciąż pięknie zaokrąglony!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: "Nie odpowiada instagramowym standardom". Jest wciąż pięknie zaokrąglony!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: "Nie odpowiada instagramowym standardom". Jak wygląda gwiazda "Przyjaciółek" po porodzie?
Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: "Nie odpowiada instagramowym standardom". Jak wygląda gwiazda "Przyjaciółek" po porodzie?
Justyna Mazur

30.07.2019 16:44, aktual.: 30.07.2019 23:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Sienkiewicz w połowie lipca została mamą po raz drugi. Gwiazda niechętnie opowiadała o ciążowych dolegliwościach na Instagramie. Unikała też pokazywania rosnącego brzuszka. Powód? Chciała, by ten magiczny czas był wyjątkowy i magiczny tylko dla niej i jej najbliższych.

Teraz jest nieco inaczej. Dumna mama dwóch dziewczynek 3-letniej Zosi i narodzonej niedawno Marysi chętnie pokazuje, jak wygląda. I tu należą się jej wielkie brawa za szczerość! W najnowszym wpisie serialowa Dorota z Przyjaciółek napisała:

Zdaję sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje.
To on po porodzie tak nie wsiąka? - żartowali internauci.Jesteś bosko cudowna!Pięknie Pani wygląda i naturalnie. Jak widzę te nienaturalne zdjęcia, w pełnym makijażu po porodzie, to aż idzie się załamaćGratuluję naturalności❤️ a nie ścigania się na insta której brzuch jest w lepszej formie i to w jak najkrótszym czasie.Mądra i z dystansem do siebieUwielbiam pani energię i naturalność - pisali szczerze komentujący.

To trzeba przyznać. Agnieszka Sienkiewicz zawsze stawiała naturalność na pierwszym miejscu. Daleko jej do gwiazd, które ścigają się o jak najlepszą formę i chwalą się zdjęciami płaskich, wysportowanych ciał. Ale czy to nie wspaniałe? Internautki darzą ją wielką sympatią, właśnie za to, że niczego nie udaje!

A co z jej rolą w Przyjaciółkach? Gwiazda przyznała, że jej postaci będzie teraz nieco mniej. Wszystko przez to, że aktorka w ciąży nie pracowała na planie, a teraz też chce wykorzystać urlop macierzyński. Rodzina jest dla niej najważniejsza, ale producenci serialu zadbali o to, żeby wątek Doroty wciąż bawił widzów. Szczegóły poznamy jednak dopiero jesienią w telewizji Polsat.

  • Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram
  • Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram
  • Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram
  • Agnieszka Sienkiewicz - ciąża
  • Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz z córką na Jamajce
  • Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek kilka dni po porodzie
  • Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki
  • Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki
[1/8] Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także