Jastrząb SerialeCiężarna Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie. Wiemy, czy Dorotka pojawi się w 14. sezonie "Przyjaciółek"

Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie. Wiemy, czy Dorotka pojawi się w 14. sezonie "Przyjaciółek"

Przyjaciółki, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)
Przyjaciółki, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)
Justyna Mazur

18.07.2019 22:18, aktual.: 18.07.2019 22:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do tej pory wszystkie Przyjaciółki ciężko pracowały na planie, żebyśmy już jesienią mogli oglądać nowe odcinki hitowej produkcji Polsatu. Aktorki poinformowały, że zdjęcia dobiegły końca. Teraz czas na zasłużony urlop. Ale zaraz... Są przecież kwestie, które wciąż nurtują widzów. Jak choćby ta, czy Agnieszka Sienkiewicz pojawi się w premierowych odcinkach.

Przypominamy, że aktorka jest właśnie w drugiej ciąży, a termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Nie zdziwcie się więc, jeśli producenci wyślą serialową Dorotkę za granicę lub w inny, sprytny sposób po prostu wyciszą jej wątek. Gwiazda przerwała właśnie milczenie i odpowiadając na pytania internautów napisała:

"Będzie, ale niestety mało w tej serii. Mam nadzieję, że wybaczycie mi ale potrzebowałam w ciąży odpoczynku i czasu dla starszej córki" - czytamy na jej Instastories.

Ekranowa Dorotka ma na swoim koncie wiele romansów. To właśnie ona jako pierwsza odbiła Indze (Małgorzata Socha) męża (Adam Adamonis)! Potem brylowała na salonach, aż w końcu złowiła bogacza (w tej roli Olgierd Łukaszewicz). Biznesmen jednak zmarł, a ona była z nim w ciąży i poroniła... Po serii nieszczęść wpadła w sidła oszusta, który skusił się na jej majątek. Oby w końcu była szczęśliwa! Ciekawe, co producenci Przyjaciółek wymyślili, by w premierowych odcinkach Dorotka nie pojawiała się tak często na ekranie? O wszystkim przekonamy się już jesienią w Polsacie.

  • Agnieszka Sienkiewicz w drugiej ciąży
  • Agnieszka Sienkiewicz nie zniknie z serialu "Przyjaciółki"
  • Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram
  • Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram
  • Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram
  • Agnieszka Sienkiewicz
  • Agnieszka Sienkiewicz - ciąża
  • Agnieszka Sienkiewicz pokazała się bez makijażu
[1/8] Agnieszka Sienkiewicz w drugiej ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także