NewsyAgnieszka Hyży w bikini. "Boczki foczki". Odważnie wyeksponowała niedoskonałości figury

Agnieszka Hyży w bikini. "Boczki foczki". Odważnie wyeksponowała niedoskonałości figury

Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży
Krystyna Miśkiewicz
23.07.2023 13:00, aktualizacja: 23.07.2023 13:19

Agnieszka Hyży od lat związana jest z show-biznesem. Jej przygoda z wielkim światem rozpoczęła się od konkursów piękności. Jeden z nich wygrała wspólnie ze swoją mamą. Stała się wówczas twarzą marki kosmetycznej, a z czasem została prezenterką. Długo współpracowała z Polsatem i tam mocno rozwinęła skrzydła. Po kilku latach bycia na antenie zdecydowała się jednak na własną działalność.

Sporo działo się także w jej życiu prywatnym. Ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. Z Mikołajem Witam doczekała się córki, Marty. Małżeństwo rozpadło się zaledwie po trzech latach, ale szybko na jej drodze pojawił się Grzegorz Hyży. Połączyło ich tak silne uczucie, że po kilku miesiącach od pierwszego spotkania mieli już ślubne plany. Dwa lata temu na świat przyszło ich pierwsze, długo wyczekiwane dziecko. Doczekali się synka, który ma na imię Leon.

Agnieszka zaledwie kilka tygodni po narodzinach syna wróciła do sylwetki sprzed ciąży. Pokazała się w spodniach w rozmiarze 34 i przyznała, że nie starała się o utratę wagi.

Hm, zastanawiam się, czy zaraz będzie hejt, że się chwalę figurą po ciąży i wpędzam w kompleksy inne mamy, które potrzebują więcej czasu na jej odzyskanie. Nie będę ukrywać się pod szerokimi swetrami, skoro wchodzę w rozmiar 34. Jakie to ma znaczenie? Ten słynny „powrót do formy” w całej tej rewolucji bycia mamą jest naprawdę na drugim planie… wywieranie presji na kimkolwiek, w jedną lub drugą stronę, jest nie na miejscu.

Okazuje się, że gwiazda też boryka się z niedoskonałościami figury.

Agnieszka Hyży pokazuje fałdy i boczki w bikini

Latem gwiazdy bardzo chętnie chwalą się zdjęciami w bikini i pokazują doskonale wyrzeźbione ciała. Internet tonie wręcz w urlopowych zdjęciach. Jedną fotografią postanowiła pochwalić się również Agnieszka Hyży, która przełamała instagramowe standardy. Zamiast ciała jak z okładki postanowiła pokazać fałdy i boczki.

Naga prawda. Boczki foczki - napisała.

Wiadomo, że przy zdjęciu w takiej pozie nie unikniemy pokazania niedoskonałości, ale Agnieszka zupełnie się tym nie przejmuje. Zaprezentowała wielki dystans i odwagę. Niewiele gwiazd zdecydowałoby się umieścić w sieci ujęcia, na których nie wyglądają idealnie w bikini. My bijemy brawo, a fani zapewne są zachwyceni. Fotkę zobaczycie w naszej galerii.

Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym
Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym
Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży, Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski 2023(fot. AKPA)
Agnieszka Hyży, Speed Games x Driftingowe Mistrzostwa Polski 2023(fot. AKPA)
Agnieszka Hyży - #Hasztagi Roku 2023 (fot. AKPA)
Agnieszka Hyży - #Hasztagi Roku 2023 (fot. AKPA)
Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym
Agnieszka Hyży w stroju kąpielowym
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także