NewsyAgnieszka Chylińska długo nie pisnęła o tym ani słowa. Jest komentarz na temat jej pierwszego małżeństwa

Agnieszka Chylińska długo nie pisnęła o tym ani słowa. Jest komentarz na temat jej pierwszego małżeństwa

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Źródło zdjęć: © Instagram.com
29.02.2024 20:53

Agnieszka Chylińska należy do gwiazd, które nie lubią zdradzać swoich tajemnic. Informacja o tym, że była kiedyś zamężna, zelektryfikowała jej fanów. Teraz pojawił się komentarz dotyczący jej wcześniejszego związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Chylińska nieczęsto dzieli się z fanami informacjami na temat swojego osobistego życia. Tym bardziej zszokowała ich wieść o tym, że ich idolka wzięła już kiedyś rozwód.

Agnieszka Chylińska rzadko dzieli się wyznaniami

W czasach zespołu O.N.A.wokalistka prowadziła prawdziwie rockandrollowy tryb życia, była wręcz wulgarna. Potem założyła rodzinę z tajemniczym Markiem, którego trzyma tylko dla siebie. Wiadomo, że para wychowuje wspólnie troje dzieci: Esterę, Ryszarda i Krystynę.

Agnieszka Chylińska na jednym z koncertów wyznała, że ma wspaniałą teściową, która zajmuje się jej dziećmi, gdy wokalistka jest na scenie, a maluchy się pochorowały. Fani Agnieszki doceniają takie wyznania na temat jej prywatnego życia, bo gwiazda nie czyni ich często. Tym bardziej wszyscy byli w szoku, gdy dowiedzieli się, że przed związaniem się z Markiem, Chylińska była już mężatką.

Pierwsze małżeństwo Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka wyznała, że poznała swojego pierwszego męża, Krisa Krysiaka, w niełatwym czasie.

Nie chcąc być zraniona, sama musiałam ranić. Przed samą sobą pozowałam na osobę silną. Mówiłam facetowi rano: "To teraz spadaj". Obawiałam się, że zostanę dotknięta, więc musiałam się opancerzyć. Tak się bałam tej miłości, że wmówiłam sobie, iż nie istnieje - przekazała "Vivie".

W "Pani" opowiadała, że kiedy przyszła prawdziwa miłość, miała siłę i odwagę zakończyć toksyczny rozdział swojego życia. Wydaje się więc, że trwające zaledwie półtora roku małżeństwo nie należało do najbardziej udanych.

Kris Krysiak także pozwolił sobie na komentarz na temat związku z Agnieszką Chylińską.

Mieliśmy z Agnieszką wielu wspólnych znajomych, obracaliśmy się w tym samym środowisku. Życie codzienne i praca się przenikały, jednak dbaliśmy o to, by mieć prywatność i czas dla siebie - powiedział.

Najwyraźniej nie żywi urazy do wokalistki.

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także