ExclusiveMichał Piróg o modelce plus size w "Top Model": "Jest cudowna". Jakie ma szanse po programie?

Michał Piróg o modelce plus size w "Top Model": "Jest cudowna". Jakie ma szanse po programie?

Michał Piróg o plus size w Top Model
Michał Piróg o plus size w Top Model

09.09.2020 14:10, aktual.: 09.09.2020 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program Top Model coraz bardziej otwiera się na nowe kanony piękna i bohaterów z inspirującą historią. Poprzednią edycję show wygrał Dawid Woskanian – przystojny 21-latek, który ma zespół Touretta. W nowym sezonie również nie brakuje ciekawych postaci, budzących wiele emocji nie tylko wśród widzów, ale także jurorów.

W 9. edycji Top Model już w pierwszym odcinku publiczność poznała Agatę Wiśniewską. Dziewczynę o pięknej buzi i pełnych kształtach. Jej uroda oczarowała ekspertów do tego stopnia, że postanowili dać jej szansę i przyznali jej awans do kolejnego etapu. To pierwszy raz, kiedy do walki o zwycięstwo staje modelka plus size.

Michał Piróg o plus size w Top Model. Czy Agata Wiśniewska ma szansę odnieść sukces?

Michał Piróg w rozmowie z naszą reporterką opowiedział o zmianach, jakie w ciągu ostatnich lat zaszły w programie.

To jest trochę tak, że my od momentu, kiedy dopuściliśmy te zmiany, czekaliśmy, że przyjdzie zachwycająca osoba niskiego wzrostu, ale przebije się i sobie poradzi w interesie modowym. Tak samo jak szukaliśmy kogoś atrakcyjnego w rozmiarze plus size. Ale czy uda się znaleźć taką osobę, to jest duży problem. Teraz mamy uczestniczkę, która jest cudowna i jest takim serdecznym człowiekiem. Z piękną pozytywną wibracją. Wygląda bardzo ładnie, jest bardzo fotogeniczna.

Prowadzący Top Model nie chciał zdradzić, jak daleko zajdzie Agata. Przyznał jednak, że program ma na celu wylansować nie tylko realnych modeli podbijających światowe wybiegi, ale także nowe pokolenie influencerów i osób, które swoją popularność po prostu przekłują w sukces nie koniecznie związany z branżą mody.

Nie mogę oczywiście powiedzieć, czy sobie poradzi dalej, czy przejdzie do kolejnych etapów. To, że my jesteśmy otwarci, to nie znaczy, że później w tej konfrontacji z osobami, które są bliższe standardowemu podejściu do tego świata i sobie dadzą te osoby z większym rozmiarem radę. Ale my uwielbiamy od pierwszych edycji trochę iść pod prąd. I brać tych niższych, których świat mody nie przyjął z otwartymi rękoma, a my w nich widzimy potencjał. Zwłaszcza, że nasi uczestnicy nie tylko kończą na wybiegach, albo u projektantów. Ale bardzo często jako influencerzy, jako osoby, które rozpoczynają samodzielne kariery jakkolwiek związane z mediami. A niektórzy, ci o których mniej słychać, faktycznie spełniają się w roli modelek i modeli.

Jak Michał ocenia metamorfozę Aleksandry Żuraw – finalistki poprzedniej edycji, która w trakcie ciąży przybrała na wadze?

Każdy ma swoją ścieżkę w życiu, każdy wybiera co dla niego dobre i co mu podpowiada intuicja. Jeżeli robią to sami to trzeba to szanować. Gorzej, jeżeli padają ofiarami manipulacji swoich agentów, doradców. To jest błędne koło. Ale jeżeli ktoś się lepiej czuje, to niech to robi, Te modyfikacje są znane od początku istnienia kina, Marlena Dietrich, Greta Garbo, one wszystkie manipulowały. Najpierw usuwając zęby, naciągając się itd. To zawsze gdzieś było, co jest straszne w tym show-biznesie, że on wymaga pewnego rodzaju wspólnego mianownika.

Zgadzacie się z jego opinią?

Michał Piróg na imprezie butiku online
Michał Piróg na imprezie butiku online
Agata Wiśniewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Agata Wiśniewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Agata Wiśniewska z Top Model
Agata Wiśniewska z Top Model
Agata Wiśniewska z Top Model
Agata Wiśniewska z Top Model
Agata Wiśniewska z Top Model
Agata Wiśniewska z Top Model
Agata Wiśniewska z Top Model
Agata Wiśniewska z Top Model
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także