SerialeM jak Miłość. Widzowie usłyszą tylko płacz i krzyk. Główna postać zostanie zamordowana?

M jak Miłość. Widzowie usłyszą tylko płacz i krzyk. Główna postać zostanie zamordowana?

Kto w obsadzie serialu M jak miłość
Kto w obsadzie serialu M jak miłość
Elwira Szczepańska
25.05.2018 14:26, aktualizacja: 26.05.2018 01:25

Wygląda na to, że emocje z obecnego sezonu M jak Miłość będą nam towarzyszyły również po wakacyjnej przerwie, która zbliża się coraz większymi krokami. Bardzo możliwe, że Adriana Kalska, która wciela się w rolę Izy opuści serial w najnowszych odcinkach. Dlaczego? Pierwszy odcinek nowej serii, czyli 1378 wciąż owiany jest tajemnicą, ale bardzo możliwe, że Artur (Tomasz Ciachorowski) zabije swoją żonę!

Lewińska może znaleźć się w prawdziwych kłopotach. Ostatni odcinek wyemitowany przed wakacjami zmrozi widzom krew w żyłach - po spotkaniu Izy z Janem Adamczykiem (Radosław Izdebski), którego Artur pobił w przeszłości, mężczyzna wywiezie żonę i jej córeczkę Maję (Anna Wierzchoń) z Warszawy. Adamczyk będzie ostrzegał Izę przed jej niestabilnie psychicznym mężem:

Nie wiem co pani chce zrobić, ale lojalnie uprzedzam, że wyprę się naszego spotkania. Boję się tego człowieka... Jeśli mogę coś doradzić to tylko tyle - niech pani zabiera dziecko i ucieka... – napisze Izie w wiadomości SMS, ale wiadomość przeczyta również Artur.

W ostatnich minutach odcinka zapowiadającego wakacyjną przerwę widzowie zobaczą jak Artur wpycha Izę i Maję do samochodu i w akompaniamencie krzyków oraz płaczów odjedzie:

W ostatniej scenie 1377 odcinka "M jak miłość" Artur wsadzi żonę i Maję do samochodu i odejdzie w nieznanym kierunku. Widzowie usłyszą płacz Mai i krzyki Izy:

Artur, błagam cię, powiedz mi dokąd ty nas zabierasz... Artur proszę cię...

Jak myślicie, to może być koniec Skalskiej w M jak Miłość?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także