NewsyAdam Sztaba wziął ślub kościelny! Mamy zdjęcia z ceremonii. Panna młoda wybrała oryginalną kreację

Adam Sztaba wziął ślub kościelny! Mamy zdjęcia z ceremonii. Panna młoda wybrała oryginalną kreację

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
Sebastian
30.04.2022 08:40, aktualizacja: 30.04.2022 15:57

Adam Sztaba to jeden z najpopularniejszych w kraju kompozytorów oraz dyrygentów. Swoją karierę rozpoczął zaraz po ukończeniu 18. roku życia. Na przestrzeni lat współpracował z największymi gwiazdami polskiej estrady m.in. Marylą Rodowicz czy Edytą Górniak. Szerszej publiczności dał się także poznać jako juror programu Must be the Music. Tylko muzyka, który był emitowany przez stację Polsat. Artysta pracował również przy Idolu. Jakiś czas temu wspomniał ten czas i opublikował stare zdjęcia gwiazd.

47-latek nie może narzekać na brak zajęć. Mimo to nigdy nie zapominał o życiu prywatnym. Przez ponad dekadę był związany z Dorotą Szelągowską. Po tym czasie postanowił paść przed nią na kolano i poprosił o rękę. Prezenterka bez wahania przyjęła pierścionek. W 2013 roku przysięgli sobie miłość oraz wierność aż po grób. Nie przetrwali jednak próby czasu i po dwóch latach się rozstali.

Była para pozostała w dobrych relacjach. Świadczyć o tym może fakt, że Adam co jakiś czas publikuje fotki z Dorotą, a także był gościem na urodzinach jej syna. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Adam Sztaba wziął ślub kościelny ze swoją menadżerką!

Adam nie tracił nadziei na to, że jeszcze się zakocha. Wkrótce jego serce zabiło mocniej do Agnieszki Dranikowskiej, która w 2006 roku została menadżerką muzyka. W 2016 roku zdecydowali się sformalizować związek. Od tamtej pory uchodzą za jedną z najzgodniejszych par polskiego show-biznesu. W tym samym roku na świat przyszedł ich syn, któremu nadali imię Leopold.

Małżeństwo wspiera się na każdym kroku. Sztaba z okazji 40. urodzin ukochanej, napisał dla niej utwór Mamy siebie. Agnieszka po zmodyfikowaniu postanowiła upublicznić piosenkę, do której powstał także teledysk. Miała ku temu ważny cel. W ten sposób chciała wesprzeć sąsiadów ze wschodu. Cały dochód przeznaczyła na pomoc Ukrainie:

Utwór zrodził się w innej rzeczywistości. Był prezentem urodzinowym dla żony, Agnieszki, kiedy nikt nie wyobrażał sobie świata, jakim stał się po 24.02.2022. Agnieszka podsunęła mi myśl, by stworzyć nową wersję tego utworu i w ramach wsparcia dla narodu ukraińskiego, nagrać go z wieloma artystami. Tekst autorstwa Carmell (Gosia Bernatowicz) okazał się na tyle uniwersalny, że wymagał niewielkich zmian, a ja rozpocząłem pisanie aranżacji na pełny skład symfoniczny wsparty sekcją rytmiczną - wyjawił Adam Sztaba.

Okazuje się jednak, że ślub cywilny nie wystarczał parze. Adam i Agnieszka ponownie powiedzieli przed sobą sakramentalne tak. Długo czekali na ten moment. Dlaczego?

Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata - wyjawiła Dranikowska w rozmowie z Faktem.

Agnieszka w dalszej części wypowiedzi wyjawiła, jak wyglądała uroczystość. Para zaprosiła na nią tylko najbliższą rodzinę:

Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy.

Jak udało się ustalić Faktowi, ich ślub kościelny odbył się w maju ubiegłego roku. Już niebawem zakochani będą więc mieli co świętować.

Panna młoda na tę okazję postawiła na dość oryginalną kreację. Tiulowa suknia z ozdobnymi naszyciami robi naprawdę ogromne wrażenie.

Zdjęcia z ceremonii znajdziecie w naszej galerii.

 • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
 • Agnieszka Dranikowska i Kasia Moś
 • Agnieszka Dranikowska i Kasia Moś
 • Agnieszka Dranikowska i Kasia Moś
 • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
 • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska planują pobrać się ww przyszłym roku
 • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
 • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
 • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
 • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
 • Dorota Szelągowska jest znowu zakochana!
[1/11] Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także