Szukaj

Adam Sztaba wypuścił stare zdjęcia gwiazd „Idola”. Dopiero teraz widać, jak zmienili się Dąbrowska i Zalewski

Adam Sztaba opublikował zdjęcia sprzed niemal 20 lat. Są na nich gwiazdy programu Idol, które w większości robią dziś wielką karierę. Jak kiedyś wyglądali Kuba Wojewódzki, Ania Dąbrowska i Krzysztof Zalewski?
Adam Sztaba, Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski

Adam Sztaba, Ania Dąbrowska, Krzysztof Zalewski

Adam Sztaba od wielu już lat należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polskich kompozytorów, pianistów, aranżerów, dyrygentów oraz producentów muzycznych. Muzyk jest także wyjątkową osobowością telewizyjną. Dał się poznać jako znakomity juror w popularnym show Polsatu – Idol. Podczas swojej kariery współpracował prawie ze wszystkimi znaczącymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Prywatnie Adam Sztaba zasłynął także jako mąż Doroty Szelągowskiej, którą poślubił w 2013 roku. Jednak ich małżeństwo przetrwało tylko dwa lata. Adam ponownie się ożenił, od 2016 roku jest w związku z Agnieszką Dranikowską, z którą ma synka Leopolda. Dyrygent jest bardzo dumny ze swojego ojcostwa, lubi chwalić się wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

Adam Sztaba dodał stare zdjęcia na Instagramie

Obecnie trwa kwarantanna domowa. Wszyscy Polacy przebywają w swoich własnych domach. Stan epidemiologiczny wprowadzony jest w związku z pandemią koronawirusa panująca na całym świecie. Wprowadzono ograniczenie w poruszaniu się, zamknięto wszelkie placówki kulturalne. Działają tylko sklepy i apteki. Wszystko to ma na celu ograniczenie transmisji wirusa, na kolejnych chorych.

Adam Sztaba również przebywa na kwarantanie i – tak jak inne gwiazdy – postanowił umilić swoim obserwującym fanom ten czas. Zrobił to w bardzo oryginalny sposób, dodając na swoje konto społecznościowe zdjęcia przedstawiające jego i innych uczestników Idola.

Fotografie te wykonano kilka dobrych lat temu. Możemy na nich zobaczyć, jak na przestrzeni czasu zmienili się jurorzy i nie tylko. Kompozytor pokazał m.in. stare zdjęcie Kuby Wojewódzkiego, Elżbiety Zapendowskiej czy Krzysztofa Zalewskiego. Ten ostatni był jednym z uczestników, którzy próbowali swoich sił w talent show. Wówczas wokalista miał długie włosy i kompletnie nie przypomina siebie z obecnych czasów. Podobnie jak Ania Dąbrowska, która niegdyś była długowłosą blondynką.

Magiczny świat sprzed #zostańwdomu.


Adam Sztaba i Krzysztof Zalewski

Adam Sztaba i Krzysztof Zalewski

Adam Sztaba i Ania Dąbrowska na starych zdjęciach

Adam Sztaba i Ania Dąbrowska na starych zdjęciach

Adam Sztaba na starych zdjęciach

Adam Sztaba na starych zdjęciach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×