NewsyA więc taka jest za kulisami! Gawliński wyśpiewał, jak zachowuje się Beata Kozidrak. Ledwo co narobiła bigosu w Opolu

A więc taka jest za kulisami! Gawliński wyśpiewał, jak zachowuje się Beata Kozidrak. Ledwo co narobiła bigosu w Opolu

Gawliński szczerze o Beacie Kozidrak (fot. AKPA)
Gawliński szczerze o Beacie Kozidrak (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA

02.06.2024 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Kozidrak narobiła niemało zamieszania na festiwalu w Opolu. Tuż po zakończonym koncercie czym prędzej uciekła przed dziennikarzami, nie zamieniając nimi słowa. Teraz Robert Gawliński zabrał głos i powiedział, jaka piosenkarka jest naprawdę.

Uwadze fanów Bajmu z pewnością nie umyka, że od pewnego czasu Beata Kozidrak potrafi wzbudzić kontrowersje. Wszystko przez niesławną jazdę pod wpływem alkoholu, za którą piosenkarka musiała odpowiedzieć także przed słuchaczami. Nieustannie jednak kontynuuje swoją karierę i występuje wspólnie z kultowym zespołem na scenach w całej Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beata Kozidrak uciekła przed dziennikarzami

Na scenie kultowej opolskiej imprezy wokalistka wraz z kolegami z zespołu dała ogniste show, które nieźle rozruszało zgromadzone w amfiteatrze osoby. Nie obyło się bez wpadek. W pewnym momencie Andrzej Pietras chciał podziękować słuchaczom, został jednak zagłuszony przez Marcina Dańca. Piosenkarka musiała wkroczyć do akcji i przerwać prowadzącemu, aby przekaz kierowany przez formację należycie wybrzmiał.

Po wszystkim nie zamieniła jednak ani słowa z czekającymi na nią dziennikarzami. Od razu czmychnęła, nie zatrzymując się na żaden wywiad. Nagranie krąży po sieci i wzbudza konsternację wśród internautów.

Co o Beacie Kozidrak sądzi Robert Gawliński?

Co do powiedzenia na temat Kozidrak ma kolejna legenda polskiej sceny muzycznej, Robert Gawliński? Zapytany o to przez ShowNews, wprost powiedział, w jakich stosunkach jest z artystką. Podkreślił, że darzy ją bardzo dużym szacunkiem i traktuje jako wybitną wokalistkę. Lider Wilków niejednokrotnie miał okazję z nią współpracować i uważa, że to osoba, którą za kulisami naprawdę da się lubić.

Wiesz, ja bardzo szanuję Beatę. Uważam, że to wybitna Polka, być może najwybitniejsza. (...) Nasze drogi się wielokrotnie skrzyżowały na koncertach, graliśmy kiedyś wspólne ze trzy albo cztery sylwestry, wiesz? No, to się normalnie dzieje tak, jak 30 lat jeździmy po Polsce. Znamy się i lubimy, i szanujemy - przekazał.
Beata Kozidrak na scenie w Opolu (fot. AKPA)
Beata Kozidrak na scenie w Opolu (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także