Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Agnieszka Szulim w świetnej stylizacji na deszczową pogodę. Ten płaszcz i plecak to hit jesieni!

Agnieszka Woźniak Starak jesienna stylizacja


Stylizacja Agnieszki Szulim na deszczową pogodę

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze wczoraj rozkoszowała się greckim słońcem być może popijając Metaxę na leżaku pod palmą. Dzisiaj przyszła pora na zmierzenie się z polską jesienią, czyli deszczem, wiatrem i nieco mniejszymi temperaturami niż na południu Europy. Gwiazda z samego rana odwiedziła przyjaciół w Dzień Dobry TVN, a przy okazji zaapelowała do Polaków o włączanie się w adopcję zwierząt ze schronisk. Żona Piotra od początku kariery aktywnie walczy o prawa zwierząt, dlatego jej gest absolutnie nas nie dziwi.

Pod studiem na Agnieszkę Woźniak-Starak czekał tłum paparazzi. Gwiazda razem z pupilami i Leszkiem Stankiem pewnym krokiem opuściła studio w centrum Warszawy i udała się do swojego luksusowego auta. Na deszczową pogodę Agnieszka założyła granatowy garnitur w białe wzorki, na który narzuciła zielony wełniany płaszcz, ogromny szal i czapkę. Niezbędne rzeczy schowała do szałowej torby z frędzlami. Zamszowe kozaki na grubym obcasie świetnie dopełniły całości nadając nieco londyńskiego looku.

Szukacie inspiracji na jesień? Stylizacja Agnieszki Szulim to chyba jeden z lepszych przykładów, jakie ostatnie mieliśmy okazję podziwiać.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak grzmi na Instagramie: „Uwaga! Wracam!”. Komu dedykowała to zdjęcie z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

Agnieszka Woźniak-Starak w jesiennej stylizacji

Agnieszka Woźniak-Starak w jesiennej stylizacji

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 3


Spostrzegawczy | 27 października 2016, 23:00

Czy tylko to moje spostrzeżenie, że niniejszy portal robi z pani w powyższych zdjęć jakąś świętość? Ołtarzyk aguni szuji w redakcji macie? śmiech na sali… przypominamy, że ta pani nie jest nikim innym jak wytworem medialnym. oj, wyszła przecież dobrze za mąż. może to daje jej awans społeczny


Gość | 26 października 2016, 06:10

kaczor donald z falującą rozciagniętą górną wargą brrr


Gość | 25 października 2016, 22:20

jakiej firmy jest płaszcz? czy ktoś już namierzył? 😀


Dodaj komentarz
×