Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Victoria Beckham powraca do kariery muzycznej? Jedno zdjęcie dało nadzieję tysiącom fanów

Victoria Beckham


Victoria Beckham śpiewa leżąc na fortepianie

Victoria Beckham to dzisiaj jedna z najzdolniejszych i najpopularniejszych projektantek mody na świecie. Jej kreacje chętnie i często zakładają największe, hollywoodzkie gwiazdy. Przed laty gwiazda rozwijała swoje skrzydła na scenie muzycznej i to dzięki niej zdobyła największą popularność.

Gdy Victoria wraz z pozostałą czwórką dziewczyn utworzyły girlsband Spice Girls, nie trzeba było czekać długo, by świat oszalał na ich punkcie. Artystki razem wydały 3 płyty, 12 singli i wyjechały na 3 tournee. Z czasem jednak ich drogi się rozeszły, a Victoria postanowił rozpocząć solową karierę.

Od 15 lat jej kariera muzyczna stoi jednak w zawieszeniu. Zamiast jej, gwiazda poświęciła się modzie. Wiele osób żałuje, że artystka nie występuje już na scenie muzycznej. Okazuje się jednak, że niebawem wszystko może ulec zmianie…

Na swoim Instagramie Victoria pochwaliła się zdjęciem, na której śpiewa siedząc na fortepianie! Ta fotografia wywołała lawinę komentarzy i dała fanom gwiazdy ogromną nadzieję na to, że  ta powróci do śpiewania.

Chcielibyście usłyszeć nowy singiel Victorii? Tęsknicie za jej głosem? 🙂

Zobacz: 4-letnia córka Victorii Beckham zaczęła… projektować. „Dumna mamusia” [INSTAGRAM]

Victoria Beckham (fot. Instagram)

Victoria Beckham (fot. Instagram)

Victoria Beckham powróci do kariery muzycznej?

Victoria Beckham powróci do kariery muzycznej?

Podobają ci się kreacje Victorii Beckham?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×