Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.02.2018

Światowej sławy gwiazda w identycznej sukience, co Edyta Górniak!

Edyta Górniak, Nicky Hilton


Edyta Górniak to niekwestionowana gwiazda! Artystka słynie nie tylko z wyjątkowego głosu – jednego z najlepszych w Polsce, ale również z doskonałego gustu. Jej stylizacje są wyszukane i przemyślane. Nie ma miejsca na banalność i powierzchowność (zobacz: Edyta Górniak na planie „The Voice of Poland” młodzieżowo i bardzo modnie! Miesza luksusowe marki z rzeczami z sieciówek).

Udowodniła to również wtedy, kiedy pół roku temu, na wystawę zdjęć Terry’ego Richardsona w butiku Moliera 2 założyła sukienkę od Valentino.

Wczoraj na swój instagramowy profil zdjęcie w identycznej, wartej 16 tys. złotych kreacji wrzuciła Nicky Hilton. Celebrytka pozuje na tle windy w Dubaju.

Która z nich wyglądała lepiej? Nam bardziej podoba się Górniak. Długie muszkieterki idealnie pasują do wzorzystej sukienki. Stylizacja Nicky na tle looku Edyty wypadła dużo gorzej.

Nicky Hilton

Fotografia: Instagram.com

Edyta Górniak

Fotografia: AKPAKomentarzy: 3


Marti42 | 19 października 2014, 22:15

Zdecydowanie Pani Edyta wygląda lepiej


pink | 15 października 2014, 05:13

A to z powodu paska, którym Edyta podkreśliła talię i jednocześnie dało to look bardziej młodzieżowy…Stąd pewnie stwierdzenie, że E.Górniak jest za stara do tej kreacji…


ursi | 14 października 2014, 19:49

Tę sukienkę bardzo skrytykowała Joanna Horodyńska i stwierdziła, że E.Górniak jest za stara do tej kreacji. Rzeczywiście Hilton wygląda w niej lepiej.


Dodaj komentarz
×