Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

I to jest właśnie miłość! U Kardashianów ślub BEZ INTERCYZY!

Kardashiany Kris Jenner Rob


Ślub Roba Kardashiana i Blac Chyny

Biedny Rob Kardashian. Chyba się trochę pogubił w życiu, a że miał złych doradców i fałszywych przyjaciół wokół, to ciężko mu się ponieść z porażek. Robowi niedawno urodziła się córeczka – Dream. Jej matką jest piękna i wybitnie inteligentna była striptizerka Blac Chyna, była obecnego chłopaka Kylie Jenner – rapera Tygi. Związek Roba z Blac to nieustanne pasmo kłótni, rozstań, powrotów, podejrzeń o zdradę i drama, drama, drama, pokazywana zresztą w ich własnym, niezbyt popularnym reality-show.

Zobacz: Rozstanie nie trwało długo!U Roba i Blac znowu kwitnie miłość: „Wstyd zarówno dla mnie, jak i dla rodziny”. Jest też deklaracja na przyszłość

Wszyscy (na czele z Kardaszianami) uważają, że Blac chodzi wyłącznie o sławę i pieniądze, i że wykorzystuje biednego Roba, ale on mimo tych awantur i podejrzeń chce wierzyć, że jego ukochana jest czysta jak łza, w związku z tym oznajmił całej rodzinie, że nie zamierza podpisywać z nią intercyzy przedślubnej.

Przerażone siostry wynajęły prywatnego detektywa, który ma znaleźć jakiekolwiek dowody na niewierność Blac Chyny, Kris Jenner rwie włosy z głowy myśląc o rodzinnym majątku i wizerunku brandu „Kardashians” i błaga Roba o podpisanie papierów, ale on się zawziął.

Z jednej strony nie wolno być w życiu wyrachowanym i myśleć tylko o pieniądzach, z drugiej jednak trzeba też być rozsądnym, zwłaszcza jak ma się miliony na koncie, a ukochana osoba jest nie do końca w porządku… Zawsze pamiętajcie kochani – pieniądze naprawdę nie są najważniejsze!

Zobacz: Tak wygląda córka Roba i Blac Chyny. Ma już trzy miesiące i nosi ubrania topowych projektantów

Blac Chyna i Rob Kardashian nie podpiszą intercyzy?

Blac Chyna i Rob Kardashian nie podpiszą intercyzy?

Ślub Roba Kardashiana i Blac Chyny

Ślub Roba Kardashiana i Blac Chyny

Rob Kardashian Blac Chyna zaręczyli się po 4 miesiącach znajomości

Rob Kardashian i Blac Chyna biorą ślub

Blac Chyna kontra Kardashianki. Która jest najładniejsza?Komentarzy: 1


Gość | 17 lutego 2017, 16:50

Aneta Błaszczak czy ty chodzisz do gimnazjum? Taki mniej więcej jest poziom tego „artykułu”


Dodaj komentarz
×