Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Co się dzieje z Seleną Gomez? Dlaczego tak bardzo schudła?

gomez


Selena Gomez coraz chudsza

Selena Gomez od początku swojej kariery ma problemy z utrzymaniem wagi. Amerykańska piosenkarka dała się poznać fanom jako szczuplutka i zgrabna artystka, ale był też taki czas, kiedy miała trochę więcej kilogramów.

Wahania wagi są jak najbardziej wytłumaczalne w przypadku wokalistki, ze względu na to, że Selana choruje na toczeń rumieniowaty. Dopiero po odpowiedniej terapii i dopasowaniu właściwych leków, metabolizm Gomez unormował się i teraz może cieszyć się piękną sylwetką.

Jak donosi zagraniczny magazyn OK!, piękna artystka obsesyjnie zaczęła się odchudzać i trenuje niemal codziennie. Za swój cel postawiła sobie osiągnięcie rozmiaru XXS!

Już wygląda jak patyk, a mówi, że nie zbliżyła się jeszcze do swojego celu i kontynuuje dietę – powiedział znajomy gwiazdy w magazynie Ok.

Jednak pamiętajmy, że w zeszłym miesiącu Selena Gomez przeszła przeszczep nerki, dlatego intensywne ćwiczenia w przypadku amerykańskiej gwiazdy nie są wskazane. Nagła utrata wagi może być spowodowana ciągłym dochodzeniem do siebie po bardzo poważnym zabiegu!

Selena Gomez nawet w obciętych dżinsach i zwykłych trampkach wygląda genialnie!

Kombinezon: Mugler, torebka: Jimmy Choo, buty: Giuseppe Zanotti, biżuteria: Fenton Fallon. Selena Gomez, iHeart Radio Music Awards 2016 (fot. ONS)

Kombinezon: Mugler, torebka: Jimmy Choo, buty: Giuseppe Zanotti, biżuteria: Fenton Fallon. Selena Gomez, iHeart Radio Music Awards 2016 (fot. ONS)

Selena Gomez

Selena Gomez

Czy Selena Gomez jest seksowna?Komentarzy: 1


Mirellka2R | 25 października 2017, 12:02

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 9 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×