Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Eurowizja 2016: Jak bukmacherzy ocenili Michała Szpaka po próbie? Przeglądamy dzisiejsze notowaniaNotowania bukmacherów przed półfinałem Eurowizji 2016

Konkurs Eurowizji 2016 zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu poznamy finalistów i zwycięzcę największego muzycznego widowiska. W tym roku sporo emocji wzbudza występ Polski. Michał Szpak od początku cieszy się zainteresowaniem wśród fanów show. Polak nazywany jest czarnym koniem tegorocznej edycji Eurowizji.

Wczoraj Michał Szpak miał pierwszą próbę na scenie w Globe Arena w Sztokholmie. Wokalista miał okazję poprawić wszystkie wizualne niedociągnięcia. Wiemy już, że prezentacja Polski będzie bardzo minimalistyczna, co tylko jeszcze bardziej wyeksponuje silny głos i potencjał Color Of Your Life.

Zobacz: Michał Szpak po próbie w Szwecji. Tak wystąpi na Eurowizji 2016

Czy Polska awansuje do finału Eurowizji 2016?

A jak po próbie oceniana jest Polska w rankingach bukmacherów? Dobrą wiadomością jest fakt, że Michał Szpak bez większych problemów powinien awansować do wielkiego finału. Color Of Your Life zajmuje 7. miejsce. Dla porównania – Monika Kuszyńska w ubiegłym roku plasowała się dopiero na 11. pozycji. Ostatecznie była 8. (w tym 4. w głosowaniu widzów).

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że w drugim półfinale możliwość głosowania na Polskę na Eurowizji 2016 ma wielu naszych „eurowizyjnych przyjaciół”, takich jak: Irlandia, Włochy, Norwegia, Ukraina czy Wielka Brytania. Ponadto piosenka Michała Szpaka cieszy się sporym poparciem w krajach Skandynawskich, czego dowodem są wysokie noty w głosowaniu klubów OGAE (19. miejsce w ogólnym rankingu).

Zobacz: Łzy Michała Szpaka na konferencji przed Eurowizją 2016

Top 10 faworytów Eurowizji 2016 w drugim półfinale

 1. Australia – Dami Im piosenka “Sound of Silence” (posłuchaj)
 2. Ukraina – Jamala piosenka “1944” (posłuchaj)
 3. Bułgaria – Poli Genova piosenka „If Love Was a Crime” (posłuchaj)
 4. Serbia – Sanja Vucic piosenka “Goodbye (Shelter)” (posłuchaj)
 5. Łotwa – Justs piosenka “Heartbeat” (posłuchaj)
 6. Izrael – Hovi Star piosenka “Made of Stars” (posłuchaj)
 7. POLSKA
 8. Norwegia – Agnete piosenka “Icebreaker” (posłuchaj)
 9. Litwa – Donny Montell piosenka “I’ve Been Waiting For This Night” (posłuchaj)
 10. Belgia – Laura piosenka “What’s the Pressure” (posłuchaj)
Notowania bukmacherów półfinał Eurowizji 2016, szanse Polski

Notowania bukmacherów półfinał Eurowizji 2016, szanse Polski

Próba Michała Szpaka na Eurowizję 2016

Próba Michała Szpaka na Eurowizję 2016

Szanse Polski na zwycięstwo na Eurowizji 2016

Jeśli wierzyć intuicji bukmacherów to Eurowizja 2016 może być w tym roku dla nas bardzo emocjonująca. Aktualnie Polska zajmuje miejsce 16., co jest zarazem najwyższym od kilku lat. Faworytami Eurowizji 2016 wśród wszystkich kandydatów niezmiennie pozostają: Rosja, Francja i Australia. Czy to oznacza, że Eurowizja 2017 odbędzie się w Moskwie?

 1. RosjaSergey Lazarev piosenka “You Are the Only One” (posłuchaj)
 2. Francja – Amir piosenka “J’ai cherché” (posłuchaj)
 3. Australia – Dami Im piosenka “Sound of Silence” (posłuchaj)
 4. Malta – Ira Losco piosenka „Walk on Water” (posłuchaj)
 5. Szwecja – Frans piosenka “If I Were Sorry” (posłuchaj)
 6. Bułgaria – Poli Genova piosenka „If Love Was a Crime” (posłuchaj)
 7. Armenia – Iveta Mukuchyan piosenka “LoveWave” (posłuchaj)
 8. Włochy – Francesca Michielin piosenka “Nessun Grado di Separazione” (posłuchaj)
 9. Serbia – Sanja Vucic piosenka “Goodbye (Shelter)” (posłuchaj)
 10. Ukraina – Jamala piosenka “1944” (posłuchaj)

Ranking bukmacherów przed finałem Eurowizji 2016

Ranking bukmacherów przed finałem Eurowizji 2016

Sergey Lazarev - You Are The Only One - Rosja Eurowizja 2016

Sergey Lazarev – You Are The Only One – Rosja Eurowizja 2016

Która piosenka powinna wygrać Eurowizję 2016?Komentarzy: 12


cfjjgj | 11 maja 2016, 18:55

Rosja raczej nie wygra konkursu piosenka jest taka sobie a to co się dzieje od jakiegoś czasu u nich to na pewno nikt by nie chciał tam wystąpić na scenie


Gość | 10 maja 2016, 03:01

Głosować głosować jeszcze raz głosować. ruszyć wszystkich znajomych za granicą ! Jeżeli w półfinale zdobędzie dobre miejsce, w finale, także ! Nie widzę konkurencji dla Michała, jedynie kwestia sympatii sąsiadów, a tej niestety Polska nie ma od LAT !


Gość | 8 maja 2016, 14:00

Rosja jest obstawiana jako zwycięzca potem depcze jej po pietach Francja. Wśród wygranych wymienia sie Ukrainę i Australię, Hiszpanię. A ja się pytam dlaczego? Piosenki sa tak nudne i zwyczajwo eurowizyjne , ze nie wiem nad czym się zachwycac?. Ja uważam, ze inne państwa mają znacznie lepsze, nie szablonowe utwory. Ukrainka to juz w ogóle, dla mnie to wycie, a nie spiew. Sory jesli kogos obrażam i czyjs gust muzyczny. Skoro jednak publiczności podobaja sie klimaty tylko taneczne i proste melodyjne no to cóż zrobić. Mnie osobiście przypadły do gustu piosenki Estonii, Serbii, Izraela, Belgii, Finlandii, Holandii.


Gość | 6 maja 2016, 22:01

Michał jesteś super


Gość | 5 maja 2016, 22:43

Mam nadzieję że bukmacherzy się mylą i zajmiemy dużo wyższą lokatę. Michał i jego piosenka na to zasługują:)Rosja jest przereklamowana.


Gość | 5 maja 2016, 17:31

Głos jak połaczenie Amy Winhouse i Michaela Jacksona. Wygląd przystojnego muszkietera, czasem Jacka Sparrowa, emocje autentyczne, wiarygodne. Jednym zdaniem: NIE JEST BEZBARWNY, a ludzie chcą słuchać takiej muzyki, w czasach, kiedy piosenki nie do końca mają przełożenie na muzkę, a teksty są o niczym… Michale życzę Ci prawdziwej kariery, pierwszą płytę już kupiłam, czekam na kolejne….


Gość | 5 maja 2016, 17:23

Zakasowałeś Michał diwę polskiej sceny Edytę Górniak, nareszcie ktoś utarł jej piski które wydała z siebie w przysiadzie. Pani wyjec zajęła trzecie miejsce Brawo Michale, twoja piosenka jest super, głos też masz super.


Gość | 5 maja 2016, 16:50

Michal kreuje swoje trendy, a mam wrazenie ze Sergiej skopiowal zwyciezce z poprzedniego roku. To moze sie ponownie nie sprzedac tak dobrze.


Gość | 5 maja 2016, 16:23

Michal – jestes WIELKI !!! kibicuje Ci od X-F kiedy to rozwaliles przemadrzalych prowadzacych,ktorzy muzyke znaja z plyt i nie maja pojecia o spiewie i przekazie ! Spiewaj!Spiewaj! Spiewaj! i zawsze badz SOBA ! JESTES MUZYKA! Pozdrawiam najserdeczniej !!! Iga /lat59/


Gość | 5 maja 2016, 13:41

GRATULACJE, INTELIGENTNY I UCZUCIOWY FACET WIE CZEGO CHCE A TO JEST DROGA DO SUKCESU


Gość | 5 maja 2016, 13:01

Jak ocenili?Słabo,dostał tylko 14 pkt.


Gość | 5 maja 2016, 12:00

Eurowizja i Australia śpiewa – hit 😉


Dodaj komentarz
×