Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Najpierw Meghan Markle, a teraz? Pippa Middleton z listy gości zaproszonych na ślub wykreśliła kolejną ważną osobę

Księżna Kate i Pippa Middleton


Kto został zaproszony na ślub Pippy Middleton?

Już jakiś czas temu siostra pięknej księżnej Kate – Pippa Middleton – zapowiedziała, że na jej ślubie i weselu obowiązuje zasada „bez pierścionka, bez zaproszenia”. Oznacza to, że pary które nie są zaręczone czy po ślubie nie pobawią się razem z panną młodą. Podobno kontrowersyjna dwiza została wprowadzona, bo Pippa chce uniknąć niepotrzebnego rozgłosu i uroczystości zdominowanej przez celebrytów.

W związku z taką polityką książę Harry będzie się bawił bez ukochanej Meghan Markle, z którą są razem od niecałego roku, ale bez zaręczyn. Również brat narzeczonego Pippy – brytyjski celebryta, Spencer Matthews, nie może zaprosić swojej dziewczyny – Vogue Willimas. Zarówno Spencer jak i Vogue (tak, to jej prawdziwe imię) są uczestnikami reality-show.

Przypomnijmy: Szykuje się skandal na ślubie siostry księżnej Kate! Odmówiła zaproszenia dla… Powód jest co najmniej absurdalny

Magazyn The Sun pisze tak:

Pippy zdaniem relacja Vogue i Spencera jest bardzo krótka. To byłoby niewłaściwe, żeby pojawiła sią na ślubie zaledwie po kilku miesiącach randkowania. Niektórzy w jej otoczeniu są zszokowani, bo jej przyszły szwagier będzie musiał przyjść sam. To wzbudzi komentarze

Pippa podobno sobie nic nie robi z ludzkiego gadania i skupia na tym, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Prawdziwa bridezilla.

Zobacz: Księżna Kate nie pojawi się na ślubie Pippy Middleton? Siostry są ze sobą skłócone!

Spencer Matthews i Vogue Williams

Spencer Matthews i Vogue Williams

Spencer Matthews nie został zaproszony na ślub Pippy

Spencer Matthews nie został zaproszony na ślub Pippy

Spencer Matthews na Instagramie

Spencer Matthews na Instagramie

Pippa Middleton nie lubi się z Meghan Markle

Pippa Middleton nie lubi się z Meghan Markle

Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×