Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 17.01.2018

Gwiazdy w Politechnice Warszawskiej spełniają marzenia z Fundacją One Day: Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Kamila Szczawińska [DUŻO ZDJĘĆ]GWIAZDY wraz z Politechniką Warszawską spełniają marzenia z Fundacją One Day

10 grudnia w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbył się wielki finał Projektu One Day. Jest to ogólnopolska akcja dla dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz dzieci potrzebujących. Na dzisiejszy finał akcji na Politechnikę Warszawską przyjechało ponad 500 podopiecznych domów dziecka z całej Polski. Dzieci otrzymały wymarzone prezenty, obejrzały występy znanych artystów, poznały również wiele interesujących zawodów, które były prezentowane w kącikach z interaktywnymi atrakcjami.

Czasem wiele lat nie zmienia nic, a jeden dzień może zmienić wszystko – mówi motto Fundacji One Day

Podczas imprezy gwiazdkowej, dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale i spełniły swoje skryte marzenie  – mogły porozmawiać ze swoimi ukochanymi IDOLAMI! Na imprezie pojawiła się bowiem plejada wspaniałych gwiazd, których obecność była ogromnym wsparciem w realizacji projektu.

 

Finał projektu One Day swoją obecnością wsparły gwiazdy: Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Joanna Moro, Katarzyna Pakosińska, Mateusz Gessler, Dawid Woliński, Zosia Ślotała, Grażyna Wolszczak, Kamila Szczawińska, Sylwia Nowak, Dorota Czaja, Michał Koterski

 

Znamy zwycięzcę FINAŁU 6 sezonu „MasterChefa”! Program wygrał Mateusz…[AKTUALIZACJA]

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wystylizowani jak gwiazdy z Hollywood wybrali się na bal! Zaskakująca sukienka Anny zrobiła prawdziwą furorę!

 

Śliczna Natalia Siwiec ma ogromny problem! Ostatnio zdarzają się jej częste wpadki i to wszystko przez córeczkę!

Wspierasz akcje charytatywne?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×