Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Zawadzka mogła podbiać świat w stylu Anji Rubik. Za granicą przeszkodziło jej to, co w Polsce pomogło zrobić karierę

Marcelina Zawadzka


Duże piersi to marzenie wielu kobiet, ale okazuje się, że czasami mogą być też zmorą. Przekonała się o tym Marcelina Zawadzka, która na łamach „Flesza” zdradziła, że niewiele brakowało, a zrobiłaby karierę na poziomie Anji Rubik. Faktycznie była blisko, bowiem jako pierwsza Polka po ponad 20 latach awansowała do finałowej 16 wyborów Miss Universe. W międzynarodowym sukcesie przeszkodziło niestety tylko jedno, właśnie za duży rozmiar piersi.

 

Przez mój duży biust nie zrobiłam kariery pokroju Anji Rubik

 

Na szczęście w Polsce Marcelina jest gwiazdą, a w „Tańcu z gwiazdami” otarła się o finał. Sama przyznaje, że chociaż nie wygrała to czuje się jak zwyciężczyni. Jedyne czego jej brakuje do pełni szczęścia to Kryształowej Kuli i pieniędzy, które chciała przeznaczyć na spłatę kredytu.

 

Nie ma znaczenia, że Kryształowa Kula nie jest moja, bo i tak czuję się wygrana. Pokazałam, że nie jestem tylko ładną byłą miss czy niepewną siebie dziewczyną z Malborka. Chociaż, oczywiście, marzyłam o zwycięstwie, a wygraną przeznaczyłabym na spłatę kredytu, który wzięłam z siostrą na nasze warszawskie mieszkanko

 

„Flesz” ujawnia także, że Marcelina dostanie własny program w jednym z tematycznych kanałów Polsatu. Czekamy z niecierpliwością!

 

Marcelina Zawadzka

Marcelina ZawadzkaKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×