Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Margaret na gali MTV EMA 2017 owinięta w zielony kocyk z metką na biuście, walczy o najważniejszą nagrodę!

marg


Margaret w zielonym kocu na MTV EMA 2017

MTV EMA 2017  –  tym roku w kategorii Najlepszy Polski Artysta, o europejską nagrodę stacji MTV walczy ze sobą pięciu polskich wykonawców, którzy w ostatnim roku sporo namieszali na rodzimym rynku muzycznym, ale także za granicą: Margaret, Dawid Kwiatkowski, Natalia Nykiel, Monika Lewczuk i Bednarek.

 

Jak wiemy kandydatce do głównej nagrody – Margaret, muzyka towarzyszyła od najmłodszych lat. W dzieciństwie uczyła się gry na saksofonie oraz brała lekcje śpiewu. Gdy przyszedł czas na dokonanie wyboru: granie czy śpiewanie? Wybrała to co jest jej sercu najbliższe czyli śpiew. Jej trud jak widać się opłacił i został doceniony na gali MTV. Nominowana do nagrody Margaret, pojawiła się jak zawsze w ciekawej stylizacji. Artystka miała na sobie zielono – czarną sukienkę, wykonaną z grubego flauszu, przypominającą zimowy kocyk. Na piersi piosenkarka przykleiła sobie pokaźną metkę z napisem Celine. Równie szalone były jej zielone buty z białymi czubkami, które swoim wyglądem przypominały luksusowe kalosze na szpilce. Do tej kosmicznej stylizacji Margaret dobrała małą zieloną torebkę, zawieszoną na pasku i zaczepioną na wielkim metalowym kółku. Uszy wokalistki zdobiły pokaźnych rozmiarów złote gwiazdy. Jedynie włosy piosenkarki nie miały dziś szalonego pazura, Margaret postawiła na zwykłe gładkie uczesanie i delikatny makijaż.

Gratulujemy nominacji

Zakochana Julia Wieniawa w czułych objęciach Antka Królikowskiego chwali się nóżkami na MTV EMA 2017!

Gwiazdy na MTV EMA 2017: Julia Wieniawa, Monika Lewczuk, Antek Królikowski, Lady Nina, Dawid Kwiatkowski,

Czy Margaret zrobi karierę w USA?Komentarzy: 3


Gość | 30 listopada 2017, 14:05

Dno i trzy metry mułu! Tandeta, kich bezguście. Ale wszystkie jej stylizacje są takie denne niestety. Najlepsza była ta stylizacja na krowę z wielką donicą na łbie.


Gość | 10 listopada 2017, 09:29

Moglaby zalozyc kufajke.


Gośćaga | 9 listopada 2017, 23:27

Pozycze jej moj koc tragedia…


Dodaj komentarz
×