Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Maja Bohosiewicz znalazła nową miłość! Mamy zdjęcie

Maja Bohosiewicz z partnerem i ojcem dziecka


Maja Bohosiewicz ma nowego partnera?

Maja Bohosiewicz to młoda mama, która nawet na chwilę nie zwalnia tempa! Trzy miesiące temu urodziła pięknego i zdrowego syna, a mimo to znajduje czas na pracę. Od jakiegoś czasu prowadzi własną kwiaciarnię, którą pokochali mieszkańcy Warszawy i Katowic.

Aktorka słynie z poczucia humoru, którym zaraża w mediach społecznościowych. Niejedna mama pewnie zastanawia się, jak ona na to wszystko znajduje czas? Jak możemy się dowiedzieć z jej filmów na Instagramie, jej syn jest bardzo spokojny i dużo śpi. Może dlatego Maja czasem wariuje (najczęściej na jego punkcie). Teraz dodała śmieszny post na Facebooku, w którym informuje, że kocha dwóch mężczyzn na raz, a co gorsza panowie się znają i to świetnie. Od razu uspokajamy wszystkich zaniepokojonych chodzi o jej partnera i synka, więc możecie spać spokojnie.

Droga Redakcjo Brawo, Mam chłopaka, którego bardzo kocham. Jest przystojny, wysoki i fajnie się ubiera, w skrócie ma wszytsko na czym mi zależy. 3 miesiące temu poznałam innego. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia, też jest przystojny i ma niezły styl, tylko jest niski, ale dla mnie to nie problem. Kocham ich obu. Mój Chłopak nie wie że jak wychodzi do pracy to jego miejsce w łóżku zajmuje ten drugi. A co najgorsze, „ten drugi” to jego najlepszy przyjaciel… CO ROBIĆ?!?!?!?????????!!! – napisała Maja

To naprawdę piękny sposób wyznania miłości. Lubicie jej poczucie humoru? 🙂

Zobacz także: Maja Bohosiewicz dostała nieprzyzwoitą propozycję współpracy. O co chodzi?

Maja Bohosiewicz z synem

Maja Bohosiewicz z synem

Maja Bohosiewicz z partnerem i ojcem dziecka

Maja Bohosiewicz z partnerem i ojcem dziecka

Bawią cię żarty Mai Bohosiewicz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×