Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Kinga Rusin jest oburzona! Dała upust swoim emocjom na Facebooku: „Nie zgadzam się na to!”

Kinga Rusin


Kinga Rusin oburzona nowelizacją ustawy o ochronie środowiska

Kinga Rusin od lat włącza się w akcje poświęcone ekologii i ochronie środowiska. Dziennikarka bardzo często apeluje do swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda jest oburzona nowelizacją ustawy o ochronie na środowiska. Upust emocjom dała na Facebooku.

To teraz czeka polskie lasy! Od 01.01.2017 będzie można już bezkarnie ciąć wszystko jak leci! Podstępnie przegłosowano nowelizację ustawy o … ochronie środowiska. W Sali Kolumnowej. Razem z ustawą budżetową. Bez wysłuchania opozycji. Bez jakiejkolwiek dyskusji. Bez dopuszczenia do głosu organizacji ekologicznych. Bez wysłuchania SUWERENA! Odpowiedz sobie na pytanie: czy zgadzasz się na dewastację polskich lasów? Bezpardonową, bezsensowną wycinkę, obliczoną na szybki zysk wąskiej, uprzywilejowanej grupy która rości sobie prawo decydowania o tym, co należy do NAS WSZYSTKICH pomijając NASZE zdanie!? Zastanów się jak będzie wyglądał krajobraz Polski!? Nie zgadzam się na to!!! A Ty?

Pod postem gwiazdy rozgorzała dyskusja. Kinga stara się edukować swoich czytelników, ale niestety nie jest w stanie sama wpłynąć na wszystko i wszystkich. Czy Was też oburzają takiego typu działania „po cichu”, jak głosowania nad ustawami? Zgadzacie się z Rusin?

Zobacz: Rok temu Kinga Rusin, a teraz inny gwiazdor TVN pokazał bardzo nietypową choinkę: „Pozazdrościłem”

Kinga Rusin broni lasów - Facebook

Kinga Rusin broni lasów – Facebook

Kto wystąpi w 2 edycji Agent Gwiazdy? Kinga Rusin pokazała wideo

Jak oceniasz rządy PiS?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×