Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Ten przystojniak jest partnerem Kingi Dudy? To dla niego rozstała się z chłopakiem? Co ich łączy?

Kinga Duda ma ochronę BOR


Kto jest chłopakiem Kingi Dudy?

Kinga Duda od kiedy zamieszkała w Warszawie nie znika z czołówek gazet. Sporo zamieszania wywołało rozstanie córki prezydenta z Karolem Sabatowskim. Oliwy do ognia dolały zdjęcia paparazzi ze spaceru Kingi z Maciejem Musiałem (zobacz), po których ruszyła lawina spekulacji o nowym romansie w show-biznesie. Agent aktora zdementował plotki tłumacząc, że Duda i Musiał przyjaźnią się od roku.

Kolejnym kandydatem na partnera Kingi Dudy okazał się Wujaszek Lifestyle. Bloger opublikował na Instagramie relację ze wspólnej imprezy w popularnym warszawskim klubie. Znajomi Kingi od razu stanowczo zaprzeczyli jakoby mieli się ku sobie.

Zobacz: Tak Kinga Duda bawi się w stolicy. Do klubu założyła koszulkę za 450 złotych

Teraz na horyzoncie pojawił się kolejny tajemniczy mężczyzna, z którym Kinga Duda miałaby być w bliskiej relacji. Fakt zwraca uwagę na obecność młodego chłopaka, który w branży określany jest pseudonimem „przyjaciela Kingi”. Mężczyzna towarzyszy córce prezydenta w każdej chwili, nawet podczas zakupów w centrum handlowym. Wszystko wskazuje na to, że przystojny brunet jest pracownikiem BOR.

Kinga Duda ma ochronę BOR?

Czy to oznacza, że od kiedy Kinga mieszka w Warszawie jest pod stałą ochroną? Jej towarzysz pilnuje jej bezpieczeństwa przede wszystkim w sytuacjach prywatnych? „Przyjaciel” zawsze jest dwa kroki za córką Andrzeja Dudy.

Dodajmy, że ochrona BOR z urzędu nie przysługuje dzieciom prezydenta, ale dostają ją na szczególną prośbą, zazwyczaj w niebezpiecznych okolicznościach. Ola Kwaśniewska wspominała takie chwile w jednym z wywiadów:

Siedzimy w nocy nad jeziorem. Przyjeżdżają miejscowi. Boimy się, bo piją i zaczynają nam agresywnie zaglądać do namiotu. Nagle zamieszanie, wstawili się za nami turyści, którzy spali w namiocie nieopodal – opowiadała w Gazecie Wyborczej

Potem tych „turystów” spotkała w Pałacu Prezydenckim. Byli to oficerowie Biura Ochrony Rządu.

Czy to oznacza, że bezpieczeństwo Kingi Dudy jest zagrożone? Najwyraźniej musimy przyzwyczaić się do obecności tajemniczego przystojniaka u boku ślicznej Kingi.

Zobacz: Cała prawda o rozstaniu Kingi Dudy z chłopakiem. Znamy szczegóły

Kinga Duda na spacerze z ochroną BOR?

Kinga Duda na spacerze z ochroną BOR?

Maciej Musiał i Kinga Duda na randce. Zdjęcia paparazzi

Czy Kinga Duda ma ochronę BOR?

Czy Kinga Duda i Maciej Musiał pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×