Romans roku? Czy Kinga Duda i Maciej Musiał są parą? Poznaliśmy kulisy ich znajomości

Maciej Musiał i Kinga Duda na randce. Zdjęcia paparazzi

Maciej Musiał i Kinga Duda na randce. Zdjęcia paparazzi

Menadżer Macieja Musiała o jego relacji z Kinga Dudą

Wczoraj w mediach pojawiła się zaskakująca i smutna wiadomość dla fanek Macieja Musiała. Popołudniu na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie paparazzi przyłapali przystojnego aktora na spacerze z Kingą Dudą. Córka prezydenta przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy, by zamieszkać wraz z rodzicami.

Zobacz: Nowy członek dołączy do rodziny prezydenckiej. Będzie to…

Okazuje się, że jednym z pierwszych gości, których Kinga oprowadziła po pałacu był właśnie Maciej. Nic dziwnego, że media od razu zaczęły rozpisywać się na temat relacji tej pary. Przyjaźń? Romans? Spekulacje postanowił skomentować menadżer artysty:

Absolutnie żadne love story. Jestem o tym przekonany. Tych dwoje młodych ludzi zna się nie od dziś. Nie wiem, w jakich okolicznościach się poznali, ale było to już dawno. Maciej ma dużo znajomych wśród młodych ludzi – zapewnia na łamach Super Expressu Dominik Borkowicz

Przypomnijmy, że do tej pory Maciej związany był z Katarzyną Sawczuk, czy też Agnieszką Więdłochą. Widzielibyście u jego boku Kingę? Myślicie, że ich relacja naprawdę opiera się tylko na przyjaźni? W końcu Kinga od niedawna też jest singielką.

Zobacz: Cała prawda o powodach rozstania Kingi Dudy z chłopakiem

Kinga Duda na spacerze z Maciejem Musiałem

Kinga Duda na spacerze z Maciejem Musiałem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×