Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Restauracja zlekceważyła zamówienie księżnej Kate! Gdyby sama o tym nie opowiedziała, nikt by nie uwierzył

Księżna Kate restauracja


Księżna Kate i książę William o codziennym życiu w pałacu

Kate Middleton i książę William siedzą na fortunie niewyobrażalnej wprost wielkości. Nie dziwota, że ludzie uważają ich życie za prawdziwą bajkę. Złota zastawa, osobisty kucharz, lokaj serwujący herbatę… Życie w zupełnie innej rzeczywistości pasuje przecież do książęcej pary jak mało co. Nic bardziej mylnego.

W wywiadzie dla BBC Radio 1 para dementuje plotki o wystawnym życiu. Opowiedzieli o swojej codzienności i jest ona zaskakująco normalna. Sprawa jest wyjątkowa choćby z powodu oporów Kate i Williama do udzielania – szczególnie tak otwartych – wywiadów. Robią to rzadko i niezbyt chętnie, zadowalając się życiem na uboczu i pilnowaniem własnych spraw. 

Wnuk królowej Elżbiety II i jego żona przyznali, że na imprezach pojawiają się razem bardzo sporadycznie. Wynika to z faktu, że ich rozpoznawalność nie pozwala na swobodną zabawę i odrobinę relaksu. Wspomnieli również o dzieciach, zdradzając ich upodobania co do bajek:

Nasza córka złości się, gdy nie oglądamy z nią bajek. Aktualnie jej idolem jest Strażak Sam. George z kolei do niedawna bardzo lubił Świnkę Peppę, wygląda jednak na to, że ten etap zostawił już za sobą – powiedzieli reporterowi z BBC

Zobacz: Księżna Kate ma cenne rady dla młodych mam. To dlatego sama uchodzi za wzór

Kate ma problem z zamówieniem jedzenia na dowóz

Kate żaliła się również, że nawet zamówienie jedzenia z restauracji jest dla nich kłopotliwe. Oboje uwielbiają żółte curry i często decydują się na skorzystanie z wygody, jaką daje dostawa, ale… nigdy nie odbierają jedzenia osobiście. Restauracje myślą bowiem, że ktoś robi sobie z nich żarty, składając zamówienie pod adres pałacu królewskiego.

Wcale się im nie dziwimy. Kto mógłby podejrzewać, że w pałacu królewskim żyją amatorzy jedzenia na wynos? Szczególnie po wyznaniach kucharza księżnej Diany…

Przypomnijmy: Kucharz księżnej Diany zdradził sekret jej szczupłej sylwetki! Co jadła? Jak odżywiała Williama i Harry’ego?

Cały wywiad z Kate i Williamem dla BBC:

Książę Harry, książę William mają problem z zamawianiem obiadów na wynos

Księżna Kate, książę William mają problem z zamawianiem obiadów na wynos

William i Kate nie mogą zamówić dania na dowóz

William i Kate nie mogą zamówić dania na dowóz

Codzienne życie księżnej Kate

Codzienne życie księżnej Kate

Który brytyjski książę jest przystojniejszy?Komentarzy: 2


Gość | 23 kwietnia 2017, 08:59

Zwyczajna wsiowa baba.


Gość | 22 kwietnia 2017, 21:37

Wielkie halo tacy sami ludzie jak inni takie same dupy mają i tak samo srają


Dodaj komentarz
×